Arabasına Ceza Verdi: Sürekli Kaza Yaptığı Otomobilini Binaya Astı

Antalya’nın Alanya ilçesinde, kaza yaptığı otomobilini cezalandırmak isteyen adam belki de daha önce eşi benzerine rastlanmayan bir yöntem seçti. Alanya Sugözü Mahallesi’nde yaşayan Mehmet Aydın, otomobiliyle geçtiğimiz gün kazaya karıştı. Aydın …

Arabasına Ceza Verdi: Sürekli Kaza Yaptığı Otomobilini Binaya Astı

Antalya’nın Alanya ilçesinde, kaza yaptığı otomobilini cezalandırmak isteyen adam belki de daha önce eşi benzerine rastlanmayan bir yöntem seçti.

Alanya Sugözü Mahallesi’nde yaşayan Mehmet Aydın, otomobiliyle geçtiğimiz gün kazaya karıştı. Aydın, kazanın ardından otomobilini evinin önünde dört gün bekletti.

Daha sonra aracını vinç yardımıyla iki katlı müstakil evinin çatısından halatla binanın dışına astı. Yaklaşık bir ton ağırlığındaki 32 yaşındaki otomobili duvarda görenler ne olduğunu anlamadı.

Görenleri hayrete düşüren olay karşısında Aydın, başka araçlara ve duvarlara çarpması sebebiyle otomobilini iple bağlama şeklinde bir ceza verdiğini söyledi.

47 yaşındaki sürücü, “Otomobilimle küçüklü kazalara karıştım. Bir ay önce ehliyetim gitti. Arıza kimde diye düşündüm, arıza otomobilimde. O yüzden astım otomobilimi. 4 gündür, 200 bin lira karım var” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.