Antalya’da Bir İlginç Olay: Arabayı Çalıp Hediye Bırakmış

Antalya’da gece saatlerinde çalınan araba, polis ekipleri tarafından kısa sürede bulundu. Arabasını almaya gelen Orhan Alaca, hırsızın bıraktığı not hediyeyi görünce kahkahaya boğuldu. Olay Antalya’nın Kepez ilçesinde meydana geldi. 57 yaşındaki …

Antalya’da Bir İlginç Olay: Arabayı Çalıp Hediye Bırakmış

Antalya’da gece saatlerinde çalınan araba, polis ekipleri tarafından kısa sürede bulundu. Arabasını almaya gelen Orhan Alaca, hırsızın bıraktığı not hediyeyi görünce kahkahaya boğuldu.

Olay Antalya’nın Kepez ilçesinde meydana geldi. 57 yaşındaki Orhan Alacak, kapısının önündeki arabasının yerinde olmadığını görünce polis ekiplerine ihbarda bulundu.

Ekipler cadde üzerinden çok sayıda kamera görüntüsünü izleyerek, aracın Yeşildere Mahallesi’ne girdiğini tespit etti. Mahallenin ara sokaklarında yapılan araştırmada araca 1176 Sokak üzerinde boş arazide park halinde bulundu.

Yapılan incelemede bir detay ise gözlerden kaçmadı, hırsızın gitmeden önce direksiyon üzerine ayıcık bıraktığı görüldü. Hırsızın ayıcık ile kendisine bir ders vermek istediğini belirten Alaca, kahkaha attı.

Alaca; “Ortada konsol vardı onu almışlar. Başka bir şey almamışlar, direksiyonun hemen üzerinde bir tane ayıcık bulduk. Sanırım hırsız anahtarı aracın içerisinde bıraktığım için bana bir mesaj vermek istedi” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.