Ankara’da Kapısı Açık Minibüs Dehşeti: Bir Yolcu Düşerek Yaralandı

Ankara’da kapısı açık halede seyreden minibüsten düşen bir kadın yaralandı. 38 yaşındaki bir kadın yolcunun imdadına minibüs yolcuları yetişti …

Ankara’da Kapısı Açık Minibüs Dehşeti: Bir Yolcu Düşerek Yaralandı

Ankara’da kapısı açık halede seyreden minibüsten düşen bir kadın yaralandı. 38 yaşındaki bir kadın yolcunun imdadına minibüs yolcuları yetişti.

Hayati tehlikesi bulunmuyor

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşanan kazada, işe gitmek için minibüsü kullanan bir yolcu, kapının açık olması nedeniyle düştü.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı N.K., Sincan Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan N.K.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Sürücü Mustafa T., polis tarafınca ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.

Görgü tanıkları konuştu

Görgü tanığı site güvenlik görevlisi, minibüsün kapısı açık şekilde hareket halindeyken kazanın meydana geldiğini söyleyerek, ‘O sırada kadının sırt üstü yola düştüğünü gördüm. Ben de panikle çığlık atarak hemen kadının yanına koştum. O sırada Minibüs sürücüsü de aracı yol kenarına çekip kadının yanına geldi. Kadının kafası kanıyordu ayrıca bilinci yerindeydi. O sırada ‘işe geç kaldım’ diyerek kalkmak istedi. Biz izin vermedik. Daha sonra ben biraz minibüs sürücüsü ile tartıştım. ‘Neden kapın açık ilerliyorsun’ dedim. Sürücü de ‘Hemen ileriden yeni yolcu aldım, ondan Kapı açıktı’ dedi’ ifadelerini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.