Android Cihazlar İçin En İyi Mobil Eğitim Uygulamaları

Android Cihazlar İçin En İyi Mobil Eğitim Uygulamaları

Akıllı telefonların ve tabletlerin iyi den iyiye yaygınlaşmasıyla birlikte, mobil uygulama sektöründe de ciddi atılımlar meydana geldi. Özellikle 2010 yılından sonra hızla gelişen mobil uygulama sektörü sayesinde günümüzde birçok eğitim kuruluşu eğitimlerini mobil cihazlar üzerinden vermeye başladı. Dilerseniz, sizler için özel olarak hazırladığımız Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 5 muhteşem mobil eğitim uygulaması listesini gelin birlikte detaylı olarak inceleyelim.

Android İçin Mobil Eğitim Uygulamaları

Günümüzde özel olarak geliştirilen mobil eğitim uygulamaları sayesinde her türlü bilgiye kolaylıkla ve pratik bir şekilde istediğiniz yerden mobil cihazlarınız ile ulaşabilirsiniz. Özellikle Udemy, EdX, SoloLearn, Duolingo ve Simpler gibi eğitim uygulamaları son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dilerseniz, söz konusu uygulamaları gelin yakından daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

1. Udemy

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 5 muhteşem mobil eğitim uygulaması arasında yer alan Udemy, son dönemin en popüler uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir. Binlerce kurs içeriği arasından istediğinizi satın alabilir ve satın aldığınız kursları mobil cihazlarınızdan oldukça kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

2. EdX

EdX uygulaması sayesinde oldukça kolay ve pratik bir şekilde kurs satın alabilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz kursların yer aldığı uygulamada aynı zamanda alt yazı desteği de bulunuyor. Ayrıca uygulama içerisinde satın aldığınız kursları başarılı bir şekilde tamamlamanız durumunda sertifika da almaya hak kazanıyorsunuz.

3. SoloLearn

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 5 muhteşem mobil eğitim uygulaması arasında yer alan SoloLearn ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Söz konusu mobil uygulama sayesinde programlama dillerini oldukça kolay bir şekilde öğrenebilir ve algoritmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

4. Duolingo

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Duolingo sayesinde oldukça kolay ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. 2013 Yılında ödül alan söz konusu uygulama, 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

5. Simpler

Google Play mağazasında oldukça popüler olan Simpler uygulaması sayesinde sıfırdan kolay bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Simpler ile pratik yapabilir veya çeşitli oyunları oynayarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Son derece farklı modlara sahip olan uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Android cihazlarınızda kişisel gelişiminize katkı sağlayacak, ödevlerinizde size yardımcı olacak ve hatta sizlere daha fazla nitelik kazandıracak mobil eğitim uygulamaları listemiz bu kadardı. Umarım dayfalı bir içerik olmuştur. Bu ve buna benzer diğer yazılarımız için Mobil veya Kişisel Gelişim kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dilara Özdemir
Kayseri - İstanbul Medipol Üniversitesi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.