Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven kimdir? Gıyas Güven Kaç Yaşında ve Nereli?

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven sosyal basın gündeminde en çok arananlar listesine yerleşti. Twitter’da adı geçen Güven’in kim olduğu ayrıca …

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven kimdir? Gıyas Güven Kaç Yaşında ve Nereli?

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven sosyal basın gündeminde en çok arananlar listesine yerleşti. Twitter’da adı geçen Güven’in kim olduğu ayrıca hayatına dair detaylar merak edildi. Peki Gıyas Güven kimdir? Gıyas Güven kaç yaşında ayrıca nereli? Haberin devamı için kaydırın…

Gıyas Güven, Twitter’da en çok konuşulan gündem konularından bir tanesi oldu. Güven’in hayatına dair detaylar ise merak konusu.

Gıyas Güven Kimdir? Gıyas Güven Kaç Yaşında ayrıca Nereli?

Ağrı İŞKUR resmi web sayfasında yer alan bilgilerde Gıyas Güven;

1979 tarihinde doğmuştur. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Son Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. 

Memuriyet hayatı ilk olarak TEDAŞ’ta aldığı görevle başlamıştır. Yine aynı kurumda İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü, İdari ayrıca Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunmuştur. 

2013 tarihinde Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü’ne atanmış, Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Evli ayrıca üç çocuk babası olan Gıyas Güven şu an Ağrı İŞKUR İl Müdürü olarak görev almaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.