AdSense’den Daha Fazla Kazandıran AdSense Alternatifleri

AdSense’den Daha Fazla Kazandıran AdSense Alternatifleri

Eğer bir Google Adsense alternatifleri arıyorsanız, en fazla ödeme yapan bu listemize mutlaka bir göz atmalısınız. İçerisinde Türk sitelerinde olduğu en çok kazandıran AdSense alternatifi sitelerin listesine geçelim…

Arama motorundan kitlesel organik trafik üreten bir blogger veya webmaster iseniz, bu en iyi banner reklam ağları sayesinde Adsense optimizasyonuyla daha fazla para kazanabilirsiniz. Hala bir Adsense hesap onayı için bekliyorsanız, zaman kaybetmeden listemizde reklam ağlarından mutlaka birini kullanın ve kazanmaya başlayın. Eğer hali hazırda Adsense hesabınız bulunuyorsa ve siteniz onay gördüyse bile ek gelir olarak tercih edebileceğiniz bir çok reklam ağı sitesi bulunuyor.

Bu listemiz en yüksek ödeme yapan ve en iyi Google Adsense alternatiflerini listeledim. BGBG oranları, TBM oranları ve bunlara karşılık gelir oranları zaman zaman Adsense’den bile daha fazla kazanmanıza sahip olmanızı sağlayacaktır.

En Yüksek Ödeme Yapan AdSense Alternatifleri

google adsense

Bu listemiz bir çok sorunuzun cevabını verecek niteliktedir mesela; Blog siteleri için en fazla kazandıran site hangisidir? Adsense olmadan ne kadar para kazanırım veya para kazanmak mümkün mü? En yüksek ödeme yapan reklam ağları hangileri? Blog yazarak ayda ne kadar kazanırım? Google Adsense alternatifi siteler? En karlı AdSense alternatifleri? Reklam gelirleri ne kadar? Kişisel blogdan para kazanmak?

Hiç şüphesiz Adsense yıllardır en güvenilir ve en çok ödemeyi yapan site. Fakat, onay alma süresi bir çok insan için çok uzun sürüyor, dolayısıyla insanlar da en az Adsense kadar güvenilir diğer reklam ağlarına yöneliyor. Profesyonel bloggerlar Google Adsense ile çok büyük paralar kazanıyor, ama bu işe yeni başlayan insanların biraz daha sabırlı olup idareten de olsa diğer reklam ağlarından az çok gelir elde etmeleri gerekiyor’ki bu süreç onları yıpratmasın veya azimlerini kaybetmesinler.

AdSense içerikli web sitelerinizden ve bloglarınızdan Adsense olmadan para kazanmanıza yardımcı olacak birçok AdSense alternatifi reklam ağı vardır. Biz azmini hala kaybetmemiş Adsense onayı bekleyen bloggerlar için güzel bir liste oluşturduk. Umarım işinize yarar. Listemizdeki tüm reklam ağları test edilmiştir, dolayısıyla güvenle kullanabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

1. The Moneytizer

Siteden para kazanmada en popüler yön, teaser reklamcılıktır. Peki internette teaser reklam hizmeti nedir? TheMoneytizer sitesi örneğinde, bu ürünün tüm olumlu yönlerini açıkça tanımlayabilirsiniz. Bu hizmet, sitelere reklamlar, çeşitli afişler, popuplar, push-reklamlar vb. yerleştirerek otomatik olarak para kazanmak için tasarlanmıştır. TheMoneytizer’ın ana görevi, birlikte çalıştığı sitenin karlılığını mümkün olan en iyi şekilde sağlamaktır.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

2. AdMatic – Reklam Teknolojileri

AdMatic, en kolay reklam onayı alabileceğiniz AdSense alternatifleri listemizde ilk sırada yer alıyor. Eğer AdSense onayı alamıyorsanız AdMatic ile yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Hem mobil hem de masaüstü olarak birbirinden çeşitli reklam türlerine sahipler. Ancak, AdMatic kendi sitesinde reklam türleri hakkında detaylı bilgiler sunmuyor. AdMatic reklam türleri yazımıza göz atarak reklam yerleşimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

3. Adsterra – Blog İle Daha Fazla Para Kazanın

Adsterra site sahiplerinin düşük trafikle bile para kazanması sağlayan en büyük reklam ağlarından biridir. Bir çok reklam türüne sahip ve onbinlerce reklam vereni var, dolayısıyla ilgili reklamlarla kazançlarınızı %100 arttırabilirsiniz.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

4. Adjo – Global Trafiğinize Yüksek Kazanç

Adjo, 2014 yılından bu zamana Türkiye’de faaliyette olan uluslararası bir performans ağıdır. kendisine ait reklam hedefleme teknolojileri sayesinde 230 ülkede mobil/masaüstü ve diğer tüm cihazlara uygun şekilde reklamlar göstererek yayıncılarının en yüksek kazanca ulaşmalarını sağlar. Dönüşümlü olarak CPA, CPS ve RevShare metodlarında kazanç sağlayan kampanyaları yayınlayarak en yüksek kazancı garanti eder.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

5. Sulvo – Anında Reklam Gelirlerinizi Arttırın

Sulvo, mutlaka denemeniz gereken en çok ödeme yapan BGBM ve TBM reklam ağıdır. Sulvo, tahmini gelirinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar ve bir çok reklam türüyle en iyi optimize edilmiş reklamları sunar. Her bir gösterim için mümkün olan en yüksek BGBM / TBM oranlarının ödemesini alabilirsiniz. Birçok blogger ve haber sitesi sahipleri bu reklam ağı ile gelir sağlamakta.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

6. Adversal – En Fazla Kazandıran BGBM Banner Reklamları

En iyi banner reklam ağlarından biri ve gösterim başına en yüksek mobil reklam maliyeti sağlar. Adversal, Google Adsense’den sonra 2. sırada ve blogunuz ile para kazanmak için en iyi Google Adsense alternatifidir.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

7. Media.Net – Yahoo! Yayıncılar İçin Bing Ads

Media.net, gösterim başına en yüksek ödeme yapan BGBM / BGBG reklam oranlarına sahip ve Web yayıncılarına içeriğe dayalı reklamcılık çözümleri sunuyor. Buda daha fazla kazanmanız için iyi bir neden. Şahsen benimde bir zamanlar kullandığım bir site, dolayısıyla sizde güvenle kullanabilirsiniz.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

8. PropellerAds – En İyi Popunder Reklam Ağı

PropellerAds’in en büyük özelliği, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kullanıcının web sitesini hemen bu Reklam Ağı’na bağlayabilmesi ve hızlı bir şekilde onay almasıdır. PropellerAds, CPM / EBM reklamları için düzenlenen yenilikçi bir dijital reklam ağıdır. Şuan milyonlarca kullanıcıya sahip ve her geçen gün kendini yenilemekte. Ayrıca, sizde uygun reklamlar vermek için bir yer arıyorsanız güvenilir ve etki görebileceğiniz bir site.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

9. Adbuff – BGBM ve TBM Reklam Ağı.

AdBuff reklam birimi kodlarını uygularken sayfa RPM’lerini %50’nin üzerinde artırdıklarını belirtiyor. Günde en az 2.000 tekil ziyaretçiye sahip bir siteniz varsa, sizin için tartışmasız en iyi BGBM ve TBM ile ödeme yapan reklam ağı. 7/24 destek, özel hesap yönetim paneli, %100 doluluk oranı ve sektördeki en yüksek BGBM oranları ile Adbuff, tüm yayıncıların denemesi gereken bir ağdır.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

10. Advertopia – BGBG Reklamcılık Ağı

Advertopia, popüler ve en iyi PPC reklam ağlarından biridir. Sadece içeriğinize değer katmakla kalmaz, aynı zamanda okurlarınızın gerçekten görmek istediği hedeflenmiş reklamları göstererek aynı zamanda para kazanmayı da sağlar. 115.000’den fazla Reklamverene sahip olan küresel reklam ağına katılmanızı sağlar ve en güvenilir sitelerin başında yer alır. eğer yeni bir blogunuz varsa Advertopi reklam ağını mutlaka deneyin.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

11. Affinity – Yüksek Kazanç

Bu reklam ağı, Adversal ile aynı mantıkta ve farksızdır. Her ikisi’de birbirine benziyor çünkü ikisi’de Google reklamlarını kullanıyor. Bu, yukarıda listelenen öğelerden sonra gördüğüm en iyi reklam ağı. İlk üyelerine 10$ gibi bir bonus’da vermekte. Kaydolduktan sonra’ki 24 saat’de yayıncı hesabınıza 10 ABD Doları kredi alacaksınız.

Hemen Kazanmak İçin: Tıklayın

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.