Adnan Oktar’ın Kedicikleri Eski Bir Mankene Benzetmeye Çalıştığı Ortaya Çıktı!

140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle birlikte birçok korkunç detayı öğrendiğimiz Adnan Oktar Örgütü’yle ilgili eski manken Ebru Şimşek, geçtiğimiz yıllarda önemli detaylar anlatmıştı. Oktar’la yıllarca mücadele eden Şimşek, örgütteki kızların …

Adnan Oktar’ın Kedicikleri Eski Bir Mankene Benzetmeye Çalıştığı Ortaya Çıktı!

140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle birlikte birçok korkunç detayı öğrendiğimiz Adnan Oktar Örgütü’yle ilgili eski manken Ebru Şimşek, geçtiğimiz yıllarda önemli detaylar anlatmıştı. Oktar’la yıllarca mücadele eden Şimşek, örgütteki kızların kendisine benzetildiğini söylemişti.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=KAL3w…

Adnan Oktar tarikatının yargılanma süreci, reşit olmayan kız çocuklarının nasıl ‘avlandığı’, kusursuz işleyen turnike sistemi, cinsel istismar ve operasyon sürecinin detaylarının anlatıldığı 140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle örgütteki birçok detayı hep birlikte öğrendik.

Yıllarca kedicikler olarak bildiğimiz estetikli ve birbirine benzeyen kadınları goygoy malzemesi yaptık. Bu kadınların aslında küçük yaşlardan itibaren korkunç bir şekilde istismar edildiğini öğrendik.

Örgütle ilk mücadele eden kişilerden biri olan Şimşek, Adnan Oktar’ın ‘Seni televizyonda gazetede gördüm çok beğendim. Pijamalarını alıp gelip benimle birlikte bu evde yaşayacaksın’ dediğini söyledi.

Eski manken Ebru Şimşek de yıllar önce katıldığı Kanal D’nin Hayatta Neler Oluyor programında önemli detaylar anlatmıştı.

Şimşek, “Bir süre flört dönemimiz oldu ama eli elime değmedi. Beni bacılar grubuyla tanıştırdı. Benim o gün o evde içtiğim kolanın içine madde katıp beni yarı sarhoş yarı ayık hale soktu. Bazı görüntüler çektiler. Sonra bunlar bana saldırıya geçtiler. Bütün müridlerini genç, yakışıklı ve zengin insanlardan seçiyor. Benim savaşım o gruba girmemek, girmediğim için şantaj yapılması ve benim susmaman oldu.” dedi.

Kızlara bir maddeyi vitamin olarak verdiklerini aktaran Şimşek, “Benim avukatıma gidip ‘Bizi Ebru Şimşek’e benzetmeye çalışıyor.’ demişler. Benzemedikleri için de dayak atıyormuş.” ifadelerini kullandı.

Bay Kamber filminde birlikte rol aldığı Kemal Sunal’ın da kendisine dava sürecinde destek verdiğini hatta mahkemede şahitlik yaptığını anlattı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.