3 Eylül Cumartesi Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Cumartesi Yağmur Yağacak mı?

Hafta boyu yurt genelinde yüksek sıcaklıklar görülürken Marmara Bölgesi’nde ise gök gürültülü sağanak yağış vardı. Birçok vatandandaş hafta sonu …

3 Eylül Cumartesi Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Cumartesi Yağmur Yağacak mı?

Hafta boyu yurt genelinde yüksek sıcaklıklar görülürken Marmara Bölgesi’nde ise gök gürültülü sağanak yağış vardı. Birçok vatandandaş hafta sonu planı yapmadan önce havanın nasıl olacağını internet üzerinden araştırıyor. Peki bugün hava nasıl olacak? Hafta sonu yağmur var mı? İşte 2 Eylül Cumartesi İstanbul, İzmir ayrıca Ankara hava durumu.

3 Eylül Cumartesi Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafınca yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ayrıca yer yer çok bulutlu, Marmara, Batı Karadeniz (Sinop hariç), ile Kütahya ayrıca Eskişehir çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ayrıca gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ayrıca açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, bu akşam saatlerinde Edirne ayrıca Kırklareli çevreleri ile Tekirdağ’ın kuzey ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

3 Eylül Cumartesi Ankara Saatlik Hava Durumu

Ankara’da en yüksek sıcaklık 33 derece, en düşük sıcaklık 20 derece olurken gün boyu havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor.

3 Eylül Cumartesi İstanbul Saatlik Hava Durumu

İstanbul’da en yüksek sıcaklık 32 derece, en düşük sıcaklık 23 derece olacak. Parçalı bulutlu olan hava, öğle saatleriyle akşam 21:00’e kadar yerini gök gürültülü sağanak yağışa bırakacak.

3 Eylül Cumartesi İzmir Saatlik Hava Durumu

İzmir’de en yüksek sıcaklık 35 en düşük sıcaklık ise 24 derece olacak. Günün ilk saatlerinde az bulutlu olan hava, öğlenden sonra ise parçalı ayrıca çok bulutlu olacak.

MGM Uyardı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.