27 Kasım 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.  İşte 27 Kasım Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri… Gazze Şeridi …

27 Kasım 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 27 Kasım Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Gazze Şeridi’ndeki hastanelerde çalışan Filistin uyruklu İngiliz Dr. Ghassan Abu-Sittah, İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarının başlamasından bu yana 700 ila 900 arasında çocuğun uzuv kaybı yaşadığını tahmin ettiğini açıkladı.

Beren Saat, Vogue Türkiye’ye yaptığı açıklamalar ile gündeme geldi. ‘Bedenimle barışık, tercihlerimden hoşnutum’ diyen Beren Saat’in açıklamalarının devamı içeriğimizde…

Canlı Yayında İfşa Etti! Ece Ronay’ın Eski Eşi Mehmet Bilir’in “Silahlı Adamlar” Açıklaması Gündem Oldu

Fon Dolandırıcılığı ile Suçlanan Eski Banka Müdürü Seçil Erzan’ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı

“Aldatma Olmayan ama Aldatma Sayılabilecek Davranışları” Sıralayan Kadın Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Vücudunun her yerine yaptırdığı dövmelerle tanınan ‘king_b0dy_art’ adlı hesabın kullanıcısı, dövme ve piercing serüvenini anlattı. Yaşadığı sağlık sorunlarından da bahseden adamın hikayesini sizin için derledik. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.👇

Berfu Yenenler’in yeni programı ‘Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri’ne konuk olan Nurgül Yeşilçay’dan yıllar sonra gelen itiraf sosyal medya kullanıcıları tarafından hem çok samimi bulundu hem de güldürdü!

Futbol ve iş dünyasından birçok kişiyi ‘fon’ sistemi yalanıyla dolandıran Seçil Erzan Türkiye’nin gündemine oturdu. Akılalmaz dolandırıcılık davasıyla ilgili her gün yeni bir detay ortaya çıkarken konu hakkında bir açıklama da Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan geldi.

TikTok canlı yayınları bir süredir ülkenin en çok konuşulan konularından. Canlı yayınlardan para toplayan kullanıcılar ise sık sık önümüze düşüyor. Atatürk’e benzeyen adam olsun, farklı siyasi görüşlerden kişilerin mecranın deyimiyle kapışmaları olsun milyon dolarlık akışlar söz konusu. Tabii canlı yayınlarda kendini teşhir edenler de var. Bunların en çok dikkat çekenlerinden Laz Kızı lakaplı GD ise bugün gözaltına alındı. Birkaç saat sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak bu gözaltı kararı tartışmaları da beraberinde getirdi.

Bakalım Twitter ahalisi haftaya nasıl başladı, en çok hangi paylaşımlar konuşuldu, en çok nelere gülündü?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.