17 Ağustos Çarşamba İstanbul’da Hangi İlçelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacak? Elektrikler Ne Zaman Gelecek?

İstanbul’da vatandaşlar oluşan arızalar veya bakım çalışmalarından dolayı yaşanan kesintilerin ne vakit son bulacağını merak ediyor. AYEDAŞ …

17 Ağustos Çarşamba İstanbul’da Hangi İlçelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacak? Elektrikler Ne Zaman Gelecek?

İstanbul’da vatandaşlar oluşan arızalar veya bakım çalışmalarından dolayı yaşanan kesintilerin ne vakit son bulacağını merak ediyor. AYEDAŞ ayrıca BEDAŞ internet siteleri üzerinden İstanbul’da oluşan elektrik kesintilerinin sebeplerini ayrıca son bulacağı zamanları paylaşıyor. Peki 17 Ağustos Çarşamba İstanbul’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? Elektrikler ne vakit gelecek? Nerelerde elektrikler kesik olacak?

17 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne vakit gelecek?

AYEDAŞ’ın Anadolu Yakası kesinti ayrıca arıza işleriyle, BEDAŞ’ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ayrıca arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

17 Ağustos Çarşamba İstanbul planlı elektrik kesintisi sorgulama adresleri?

İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçekleşen planlı elektirik kesintisini sorgulamak için bu internet sitesini (AYEDAŞ) kullanabilirsiniz:

https://online.ayedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama

İstanbul Avrupa Yakası’nda gerçekleşen planlı elektirik kesintilerini sorgulamak için bu internet sitesini (BEDAŞ) kullanabilirsiniz: 

https://www.bedas.com.tr/tr/tumKesintiler/istanbul-elektrik-kesintisi/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.