1 Kasım Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 1 Kasım Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri… 34 yıl önce 1989 …

1 Kasım Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte 1 Kasım Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

34 yıl önce 1989’da tedavülden kaldırılan 2,5 liralık madeni paralar geri dönüyor.

Bursa’da görevli bir uzman doktor, kanser hasta üzerinden ağrı kesici temin ettiği gerekçesiyle açığa alındı.

Gazeteci Fatih Altaylı, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yurt dışı yatırımcı turlarının sonuçlarını ve özelleştirmeleri yorumladı.

Tekirdağ’da açılan bir boşanma davasından ilginç bir karar çıktı.

Togg’dan teslimatı yaklaşan araç sahiplerine uyarı geldi.

Türk Hava Yolları’nda (THY) yaşanan teknik bir aksaklık sebebiyle bilet satışı ve rezervasyonlarda sorunlar yaşandı.

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, JTI grubu sigaralara 5 TL zam geldiğini duyurdu. Gelen zamla birlikte en ucuz sigara 50 TL oldu.

“MİT’in Cumhurbaşkanlığı’na sunduğu ‘yargı raporu’nda neler var?” başlıklı yazısı nedeniyle gözaltına alınan Gazeteci Tolga Şardan, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Dilan Polat gözaltına alındıktan sonra Twitter’dan (X) paylaşım yaptı. Paylaşımı kimin yaptığı ise tartışma konusu oldu.

Polat çiftinin vergi kaçırdığına dair haberleri ilk yapan isimlerden biri olan gazeteci Seher Yaşayacak, Dilan ve Engin Polat çiftinin arkasında kimse olmadığını ancak güçlü görünmek için öyle davrandıklarını söyledi.

ABD Merkez Bankası (FED) yılın sonuna yaklaşırken, faiz kararını açıkladı.

Ünlü iş insanı İnan Kıraç, kızı İpek Kıraç’ı evlatlıktan reddettiğini duyurmuştu. Ülkenin en zenginlerinden biri olan İnan Kıraç’ın bu açıklaması, gündeme flaş haber olarak düşerken, İpek Kıraç ise babasının bu açıklamalarına sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Dünyanın en çok kullanılan video izleme sitelerinden biri olan YuoTube, Türkiye’deki kullanıcıların ödediği ücretlere zam yaptı.

Akşam saatlerinde İstanbul Havaalanında gözaltına alınan eski HDP milletvekili Hüda Kaya, Kobani eylemleri yüzünden tutuklandı.

Gözaltına alınan Dilan Polat’ın Twitter hesabında yaşanan hareketlilik dikkat çekti. Dilan Polat hem Meral Akşener’e hem de Feyza Altun’a yetişmekten geri kalmadı…

Bugün sosyal medyada paylaşılan bir kedi videosu görenleri mahvetti. İddiaya göre çok fazla öksürdüğü için dışarıya atılan bir kedi, evin önünde adeta kamp kurdu.

İspanya’nın en renkli şehirlerinden biri olarak bilinen Barselona’da geçtiğimiz günlerde çok ilginç bir sergi düzenlendi.

AFAD, 2 Şubat Perşembe günü başta Marmara Bölgesi olmak üzere bazı bölgelerde yoğun yağış beklentisi olduğu hakkında uyarı yayınlandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.