1 Yıllık Motivasyonunu Karşılayacak Metin!

1 Yıllık Motivasyonunu Karşılayacak Metin!

Motivasyon nedir? Bireyin içsel gücü ile davranışa hazır hale gelmesine güdülenme yani motivasyon denir.

Motivasyonu Nerelerde Lazım?

Bu aralar motivasyonunuzun herkesinki gibi düştüğü zamanlarda sizi bir nebzede rahatlatma açısından yazdığım bu yazıyı okumaktasınız. Arkadaşlar motivasyonunuzu çevrenizdeki olumsuzluklara karşı iş konusunda meslek konusunda ve hayatınızda bir şeyleri başarmak isterken önünüze çıkacak engellere karşı bu gücünüzü korumak için motivasyonunuzu ortaya koyacaksınız.

Motivasyonumun Yükselmesi İçin Neler Yapmam Lazım ?

Motivasyonu yüksek tutmak için sizin de hayalleriniz vardır veya sevdiğiniz kişiler için yüksek tutmalısınız ama en önemlisi kendin için yüksek tutman lazım senin bir hayallerin var ve onu gerçekleştirmek istiyorsun bunun olabilmesi için olumsuzluklara kulak asmana gerek var mı?

Bence gerek yok dostum sen kendi motivasyonunu yüksek tutmadığın sürece ezilirsin. Başkalarına bu fırsatı tanımaman içinde yüksek tutman gereken tek bir şey var motivasyon motivasyon motivasyon… bir dahaki yazımda görüşmek üzere ?(motivasyonunu yüksek tutmuş şekilde gel ?)

ETİKETLER: Destek, hayal, Motivasyon, Yüksek
YAZAR BİLGİSİ
ahmet can
Merhaba 17 yaşındayım fen ve sosyal bilimler lisesinde okuyorum. insansız hava aracı 1 pilotuyum aynı zamanda python yazılım uzmanlığı ve ingilizce sertifikam var. Aynı zamanda java ögreniyorum hali hazırda.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al