Tencent Gaming Buddy PUBG Beyaz Ekran Sorunu / Hatası Çözümü 2020

13.03.2019
Tencent Gaming Buddy PUBG Beyaz Ekran Sorunu / Hatası Çözümü 2020

Merhaba, son zamanlarda çıkan PUBG oyununu neredeyse hiç oynamamış olan yoktur. PC versiyonunun ücretli olması nedeniyle oyun mobil versiyonu daha çok kullanılıyor. Tabi güçlü bir akıllı telefonu olmayanlar ise donma ve kasma gibi problemlerden dolayı farklı ancak daha işlevsel olan Tencent emülatör’ü kullanıyor. Tencent Gaming Buddy ilk indirildiğinde yaşanan bir sorun var bu yazımızda ondan bahsedeceğiz.

Eğer Tencent Gaming Buddy PUBG emülatör’ü bilgisayarınıza hala indirmediyseniz PUBG PC indir bağlantısını kullanarak Tencent Games’i nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz. Neyse biz Tencent Gaming Buddy PUBG emülatör beyaz ekran hatasını anlatmaya devam edelim. Bu hata yukarıda bahsettiğimiz gibi neredeyse her ilk indirdiğinizde yaşanan bir sorun.

Tencent emulatör beyaz ekran sorunu çözümü oldukça kolay, tek yapmanız gereken beyaz ekran hatası aldığınız yerde bir kaç düzenleme yapmak. Ayrıca, Tencent Gaming Buddy PUBG emülatör hemen hemen her PC de çalışmaktadır. Bu sorun kesinlikle bilgisayarınızın eksikliğinden kaynaklanan bir durum değildir. Tencent emulatör beyaz sorunu yazılımsal bir hata ve kullanıcı arayüzünden kolayca düzeltilebilir.

Ayrıca Bakınız:  Steam Fatal Error Hatası Ve Çözümü

Velhasıl kelam, lafı daha fazla uzatmadan PUBG beyaz ekran sorunu PC düzeltme adımlarına geçelim. Son olarak, konuyla ilgili yapamadığınız bir şey olursa yorum atarak destek alabilirsiniz.

Tencent Emulatör Beyaz Ekran Sorunu Çözümü 2019

Tencent Gaming Buddy PUBG emülatör beyaz ekran hatası / sorunu çözümü için aşağıda verilen adımları eksiksiz bir şekilde tamamlayın:

  1. Tencent emülatör kullanıcı arayüzüne girin.
  2. Sağ üst köşedeki simgesine dokunun.
  3. Çıkan menüde Ayar sekmesine tıklayın.
  4. Sol menüden Motor şeçeneğine gidin.
  5. Dahili ekran kartına öncelik tanı seçeneğini işaretleyin.

Yukarıdaki işlemler yapıldıktan sonra Tencent PUBG emülatör’ü tamamen kapatın ve tekrar açın sağ alt köşedeki Tencent icon’a tıklayarak çık demeyi unutmayın. Büyük bir ihtimalle PUBG beyaz ekran hatası almayacaksınız, ancak tekrar beyaz ekran hatası alırsanız aynı bölümden İşleme kısmındaki tüm sistemleri tek tek işaretleyerek deneyin.

Bahsettiğimiz ayarlar dışında başka herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Tencent beyaz ekran sorunu bu yollarla çözülmektedir. Umarım Tencent emülatör beyaz ekran hatası çözümü 2019 yazımız işinize yaramıştır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yapamamanız durumunda yorum atarak destek alabilirsiniz keyifli oyunlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.