En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2021

18.08.2020
En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2021

Link kısaltma siteleri geçmişten günümüze bir çok insan için gelir kaynağı. Bir çok internetten para kazanma modelinin yanı sıra link kısalt para kazan siteleri çok iyi bir alternatiftir. Bunun sebebi bağlantı paylaşarak para kazanmak oldukça kolay.

Dolayısıyla internetten para kazanmak gibi konularda içerik arıyorsanız link kısaltarak para kazanmak nasıl yapılır? Taktikleri nelerdir? En fazla para kazandıran link kısaltma siteleri hangileridir? Konuları üzerine yönelebilirsiniz.

En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2021

Bu içeriğimde sizlere internetten en fazla para kazandıran link kısaltma siteleri listesi 2021 listesi hazırladım. Dilerseniz, en fazla para kazandıran Türk link kısaltma siteleri hangileri hızlı bir şekilde geçiş yapalım ve en iyi link kısalt kazan siteleri listesini görelim.

1. Shrinkearn.com

En fazla ödeme yapan link kısaltma siteleri listemizin başında yer alan Shirinkearn.com yıllardan beri aktif ve şuana kadar tek bir sorun yaşanıldığını duymadım. Ödemeleriniz zamanında yapılır, ayrıca destek taleplerine anında dönüş yaparlar. Bu site 3 yıldır oluşturduğumuz link kısalt para kazan listelerimizde en üst sıralardaki yerini hep koruyor.

2. Ouo.io

Ouo.io, uzun zamandır faliyet gösteren güvenilir bir link kısalt para kazan sitesidir. Zamanında oldukça fazla kazandım daha sonrasında farklı link kısaltma ağına geçtim, ancak alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi link kısaltma sitesi. Ödeme oranları ise 1,5 dolar civarında ama TL’ye çevirdiğiniz zaman 8 liranın üzerinde oluyor.

3. Tr.link

Tr.link Türkiye’nin en büyük link kısalt kazan sitelerinden birisidir. On binlerce kullanıcıya sahip bu link kısaltma ve para kazanma web sitesi ile link paylaşarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca Türk link kısaltma sitesi olduğundan ödemelerde veya ödeme yöntemlerinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

4. Bc.vc

Bc.vc link kısalt kazan sitesi bir başka yüksek ödeme oranı ile emeğinizin karşılığını veren URL kısaltıcı. Gerçekten bin gösterim için 2 dolar ve üzeri muhteşem rakamlar. Yaklaşık 15 TL yapıyor AdSense bu kadar kazandırmıyor diyebilirim.

5. Clicksfly.com

En fazla kazandıran link kısaltma siteleri 2021 listemizin bir diğer kısalt kazan URL kısaltma sitesi Clicksfly.com. Bu site çok uzun zamandır gözlemlerimiz arasında yer alıyordu, denememiz ve ödeme almamız doğrultusunda sizlere de tavsiye etmek istedik.

En fazla kazandıran link kısaltma siteleri 2021 içeriğimizin sonuna geldik. Düzenli olarak listemizi güncelliyoruz ve link kısaltarak para kazanabileceğiniz yeni siteleri sizler için araştırıp içeriğimize ekliyoruz. Daha fazla para kazanma içeriği arıyorsanız yandaki bağlantı ile ilgili kategorimizi ziyaret edebilir ve yeni para kazanma taktiklerini öğrenebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Muaz Yalçın
2018 yılından beri teknoloji içerikli konularda araştırmalar yapıyorum. 4 farklı yazılım dili biliyorum. Boş zamanlarımda grafik tasarımcısı olarak büyük markalara hizmetler veriyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.