Ücretsiz Canva Pro (Sınırsız)! Blog Aracı Takipçilerine Özel

Ücretsiz Canva Pro (Sınırsız)! Blog Aracı Takipçilerine Özel

Ücretsiz Canva Pro: Canva’yı daha önce duydunuz mu ya da kullandınız mı? size mükemmel bir haberimiz var. Blog Aracı takipçilerine özel Canva Pro sınırsız! Nasıl mı? İşte hemen anlatıyorum.

Canva üzerinden istediğiniz bütün tasarımlara erişebilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken Blog Aracı’nı takip ediyor olmanız ve yorum kısmına mail adresinizi eklemeniz. Evet, işte hepsi bu kadar. Şimdi size detaylardan bahsetmek istiyorum.

Ücretsiz Canva Pro

Ücretsiz Canva Pro Nedir?

En gelişmiş çevrimiçi grafik tasarım araçlarından birisi olan Canva, görsel dünyada profesyonel tasarımlar oluşturmayı kolaylaştırıyor. Eğer bu alanda çalışmalar yapıyorsanız Canva’nın üyeler için sunduğu çok fazla kolaylaştırıcı seçenekleri bulunuyor.

Ücretsiz olarak Canva Pro’yu çok kısa bir süre deneyebilirsiniz ama bu süre sizin çalışmalarınızı yapmak için yeterli değildir. Şimdi hep birlikte Blog Aracı takipçisi olarak nasıl ömür boyu Canva Pro üyelik oluşturabileceğinizi anlatalım…

Ücretsiz Canva Pro

Blog Aracı Takipçilerinin Dikkatine!

Blog Aracı olarak sizlere çok güzel bir fırsat sunuyoruz. Ücretsiz Canva Pro sınırsız üyelik hakkı!

Şu anda üye olmak isteseniz aylık ücreti 5 kişiye kadar 54 TL civarında. Bunu her ay verdiğinizi düşünsenize. Ama biz size çok güzel bir şans sunuyoruz. Blog Aracı takipçisi olarak yorum kısmına mail adreslerinizi ekleyin. Bizler bu mail adreslerinize 24 saat içerisinde bir bağlantı yollayacağız. O bağlantı üzerinden üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

İşte yapmanız gerekenler bu kadar…

Gerçek zamanlı tasarımlar oluşturmak Canva ile mümkün. CV’lerden infografik modellerine kadar çok sayıda grafik tasarım seçeneğinden dilediğinizi kullanın. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek de kalmayacak.

Canva Pro Ömür Boyu Kullanım İçin Yapmanız Gerekenler;

  • Aşağıdaki yorumlar kısmına doğru mail adresiniz ile yorum gönderin. 24 saat içerisinde 2023 yılına kadar herkese ömür boyu Canva Pro hediye.

Yukarıdaki tek bir şartı yerine getiren herkesin mail adresine doğrulama kodu gelecektir (24 saat içerisinde). Canva’dan gelen maili onaylayan herkese ömür boyu Canva Pro sınırsız hediye.

Ücretsiz Canva Pro

Canva Pro’nun Size Sunacağı Fazla Özellikler

Canva Pro size ne sunuyor? Karşınıza 100 milyondan fazla Premium stok fotoğraf ve ücretsiz şablonlar, günlük yeni tasarımlarla 610 binden fazla Premium şablonlar, 100 GB bulut depolama ve sosyal medya içeriklerinizi 8 ayrı platform için planlama şansı… Eğer iyi bir grafik tasarımcıysanız bu fikir hoşunuza gidecek.

Şimdi yorum kısmına doğru mail adresinizi içeren mesajınızı bırakın. Bu mail adreslerinize gelecek bağlantıya tıklayın ve tebrikler!! Artık siz de süresiz Canva Pro sahibisiniz…. Ayrıca ekipler için de tasarımlarınızı rahatlıkla kaydedip saklayabilirsiniz. Bu özelliğin de oldukça kullanışlı olduğunu unutmayın…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Burcu dedi ki:

    Canva pro çekilişine katılmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al