Twitter’da Kızların Trajikomik Aldatılma Hikayeleri

Twitter’da Kızların Trajikomik Aldatılma Hikayeleri

Hayatımıza giren her insanın bize karşı umarsız olduğu dönemler vardır, bu ayrılma evresine yakın bir dönemde yaşanır genelde. Eğer umarsızlık durumu söz konusu ise ayrılmak gerekiyor (tecrübeyle sabit), aksi halde ilişki aldatılma veya aldatma ile son buluyor. Velhasıl, bu yazımızda ayrılmayan, aldatılan kullanıcıların Tweetlerini derledik.

Bu Tweet sahiplerinin yaşadığı olaylar travma ile ne yazık ki son bulmuş diyemiyorum. Belli ki hepsinin içinde o dönemler çıktığı sevgililerine beslediği kin duruyor. Zaten ayrılık neyse de aldatılma unutulamıyor, bir tür travma geçiriyorsunuz unutamayacağınız bir travma. Söz gelimi insanlar kendilerine yapılan şeyleri unutmazlar kinli biri olsanız da olmasanız da, o aklınızın bir köşesinde başka bir tabir ile zihin sarayınızda kalıyor.

Lafı daha fazla gevelemeden Twitter kullanıcılarının aldatılma hikayelerine bir göz atalım. Ayrıca, sizinde trajikomik aldatılma hikayeniz varsa bize yorumlar kısmından gönderebilirsiniz. Konu olarak yazmamızı isterseniz İletişim bölümünden gönderin geri dönüş yaparız.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk