Türk Telekom Ev İnternet Paketleri ve Fiyatları 2022

Türk Telekom Ev İnternet Paketleri ve Fiyatları 2022

Türk Telekom ev internet paketleri; özellikle içinde bulunduğumuz dönemde internet ihtiyacını karşılamak adına çok faydalı olan ürünlerden biridir. Artık pek çok işlemin internet üzerinden yapıldığını biliyoruz; bu nedenle evde kullanılan internet paketleri oldukça işe yarayan hizmetlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Türk Telekom internet paketleri içinde yer alan ev internet hizmetlerinin çok sayıda avantajlı tarifesi bulunmaktadır.

Özellikle son dönemlerde yaşanan gelişmelerle beraber ev internetine olan ihtiyaç artış göstermiştir. Bu süreçte internete kesintisiz ve rahat bir erişim sağlamak önemli bir konu olmaktadır. Türk Telekom altyapı sorgulama da dâhil olmak üzere birçok alanda etkin hizmet veren bir kurum olmakla beraber; her türlü internet hizmetinin başarılı bir şekilde sunulduğu bir platform sunmaktadır.

Türk Telekom’un Sunduğu Avantajlı Paketler

Ev interneti konusunda, bulunulan bölgedeki internet altyapısı da belirleyici bir konu olarak öne çıkmaktadır. İnternet paketlerinden en uygun olanı seçilebilmesi için paketler ile ilgili derinlemesine bir şekilde bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Tarifler hakkında bilgi edinmek Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığıyla mümkün olduğu gibi; yazımızın devamında da tarifelere dair detaylı bilgi yer almaktadır. Şimdi Türk Telekom bünyesinde sağlanan paketlere ve fiyatlarına göz atalım:

Yalın İnternet Paketleri

Türk Telekom’un sağladığı hizmetlerden biri olan yalın internet seçeneği; tüm çeşitleri fiber altyapıya sahip olan ve aynı zamanda ev telefonu olmadan kullanılan internet paketlerini kapsar. Bu paket ve içeriklere birlikte bakalım:

Dört Mevsim Türk Telekom Ev İnternet Paketleri

Toplamda 1 yıllık taahhüt içeren Dört Mevsim Türk Telekom Ev İnternet Paketleri ’ne internet üzerinden başvuru yapıldığı takdirde 50 TL indirim kazanmak mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra ayrıca ev telefonu hizmeti de alınmak istenirse; indirimli fiyatlar sunulan bir tarife. Fiber altyapı hızına bağlı olarak fiyatları değişen internet paketi hizmetinin ücret politikaları aşağıdaki gibidir:

 • 12 Mbps ve Fiber Altyapı: 89.90 TL
 • 24 Mbps ve Fiber Altyapı: 101.90 TL
 • 50 Mbps ve Fiber Altyapı: 121.90 TL
 • 100 Mbps ve Fiber Altyapı: 161.90 TL.

Dört Mevsim Türk Telekom tarifesinden faydalanmak için 12 aylık bir taahhüt gerekmekle beraber; tümü fiber altyapıyla sunulan hizmetler arasında yer alan paket dâhilinde; hızlı ve rahat bir internet deneyimi yaşamak mümkün olmaktadır.

Ofisim Evimde Kampanyası

Yine Türk Telekom tarafından son dönemlerde yoğun olarak gerçekleşen evden çalışma biçimine yardımcı olmak adına hazırlanan; Ofisim Evimde Kampanyası dâhilinde Microsoft Office programları edinmek isteyenler için %20 civarında indirim uygulanmaktadır.

 • 12 Mbps ve Fiber Altyapı: 83.90 TL
 • 16 Mbps ve Fiber Altyapı: 91.90 TL
 • 50 Mbps ve Fiber Altyapı: 123.90 TL
 • 100 Mbps ve Fiber Altyapı: 158.90 TL
 • 24 Mbps ve Fiber Altyapı: 99.90 TL

Yine tüm altyapının fiber hızda ve kesintisiz şekilde sunulduğu Ofisim Evimde tarifesi de; Türk Telekom ev internet paketleri dâhilinde yer alan hizmetlerden biridir.

Dijital Eğitim İnternet Kampanyası

Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde sorunsuz bir internet deneyimi yaşayabilmesi için oluşturulan Dijital Eğitim İnternet Kampanyası; öğrencilere özel ilk ay ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Yine tamamı fiber hız altyapısıyla kurulan ve yüksek hız seçenekleri de bulunan tarifenin ayrıntıları aşağıda yer aldığı şekildedir:

 • 12 Mbps ve Fiber Altyapı: 85.90 TL
 • 24 Mbps ve Fiber Altyapı: 97.90 TL
 • 50 Mbps ve Fiber Altyapı: 117.90 TL
 • 100 Mbps ve Fiber Altyapı: 157.90 TL

Öğrencilere yönelik verilen ev interneti kampanyalarından biri olan Dijital Eğitim İnternet Kampanyası ile diğer tüm Türk Telekom internet tarifeleri ve 2022 internet fiyatları konusunda bilgi vermeyi amaçladığımız yazımızın sonuna geldik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı