Altcoin Trendlerinde Yeni Bir Değer! Super Mission (SPMN) Token Nedir?

Altcoin Trendlerinde Yeni Bir Değer! Super Mission (SPMN) Token Nedir?

Kripto para çılgınlığında Binance Smart Chain blok zincirinin geliştirilmesiyle bir çok farklı projeyle Memes olarak bilinen tokenlerin sayısı hızla artıyor. Bu anlamda yeni çıkan bir coin var, Super Mission olarak bilinen ve simgesi SPMN olan kripto para birimini sizler için inceledik. Bu token çalışkan ekibiyle öne çıkıyor ve yatırımcıları oldukça inançlı diyebiliriz.

Super Mission (SPMN) Nedir?

Super Mission (SPMN) Token Nedir

Super Mission yani Türkçe karşılığı ile Süper Misyon coin adından da anlaşılacağı üzere süper bir misyon takınmış. Müslüman bir grup gençten oluşan bu proje dünyanın en büyük sorunlarına bağış rekorları kırıyor. Son bağışları American Muslims for Palestine (AMPalastine) isimli bir hayır kurumu oldu.

Bu bağışların yanı sıra teknolojik olarak da gelişimlerine hız kesmeden devam ediyorlar, öyle ya tek bir proje bu kadar DeFi’nin arasından sıyrılıp yükselemez. Bu nedenle yardımcı projelere, ek gelir kaynaklarına veya daha geniş çaplı çeşitli çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Super Mission token “Süper Kal” çalışmasıyla değerini katlamaya çok yakın.

Stay Super (Süper Kal) çalışması Super Screener, Super Tracer ve Super Sniper olarak adlandırılan bazı özellikleri içermektedir. Bu geliştirme çalışmalarının en özel tarafı kendi kitlelerine özel olarak geliştirmeleridir. Projenin detayından ise şu şekilde bahsetmişler “Geliştiricilerimiz, Süper Görev sahipleri için yardımcı programlar eklemek için çalışıyor. İlk yardımcı programımız 3 hafta içinde piyasaya sürülecek. Sözleşme eleme aracı , jeton izleyici ve keskin nişancı botları, yalnızca $SPMN sahiplerine sunulacaktır.”

Son olarak değinmek istediğim konu ekipleri, SPMN token ekibi 2 kişiden oluşuyor, Hamzeh El Asfar ve Ahmet Hüssam resmi web sitelerinden biyografilerini incelediğimizde dinamik, çalışkan ve iyi bir kariyere sahip olduklarını rahatlıkla görebiliyoruz. Bu bakımdan tokenin oldukça iyi bir gidişatı var.

Super Mission (SPMN) Nasıl Satın Alınır?

Super Mission (SPMN) Token Nedir

SPMN token henüz daha çok yeni olduğundan sadece PancakeSwap takas web uygulamasında listeleniyor. Super Mission satın almak için bir de tabi içerisinde bakiyesi olan ve BSC ağına bağlı bir cüzdana ihtiyacınız var. Eğer bir cüzdana ve PancakeSwap’a hakimseniz zaten rahatlıkla alabilirsiniz. Ancak, yeni yatırım yapacaklar için kısaca anlatalım.

  1. PancakeSwap adresine yandaki bağlantıyı kullanarak giriş yapın.
  2. Kullandığınız cüzdan neyse içerisinde bakiye olduğundan emin olun ve PancakeSwap’a bağlayın.
  3. Devamında takas etmek istediğiniz işlem çiftini seçerek Swap yapın.

PancakeSwap satın alma adını yukarıda göründüğü üzere üç adımdan oluşmakta. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde sizlerde bu adımları uygulayarak SPMN satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak bu bir yatırım tavsiyesi değildir!

Super Mission (SPMN) Bağlantıları

Super Mission (SPMN) Token Nedir

Yeni kripto para birimlerine yatırım yapmak için öncelikle kendi gözlemlerinizi yapmalısınız ve kendi kararlarınız doğrultusunda yatırım yapmalısınız. Bu gözlemleri veya başka bir değişle araştırmaları yapmak için yapmanız gereken bazı şeyler vardır, bunlardan birisi ve belki de en temel olanı kitle analizidir. Sizler için kolaylıkla kitle analizi ve Contract adresi kontrolü yapabileceğiniz Super Mission bağlantılarını aşağıya ekledik.

  • Twitter: https://twitter.com/thesupermission
  • Telegram: https://t.me/spmnfinance
  • Website: https://www.supermission.finance/
  • Contract: 0x2e62a109c30342f312401ebafd953b1425ad9565

Yukarıda sizlere altcoin tavsiyeleri serimizin devamı olarak Super Mission tokenden bahsettim. Yeni çıkan coinler arıyorsanız yukarıdaki incelediğimiz token umarım hoşunuza gitmiştir. Yakında daha fazla altcoin araştırarak sizlere geleceği parlak olan altcoinler içerikleri hazırlamaya devam edeceğiz. Bol kazançlar.

YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer ? Eğitmen ? Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - antalya haber - cialis - sosyalhane.com - hosting