Spotify Premium Hesaplar Güncel – Ücretsiz / Bedava

27.10.2018
Spotify Premium Hesaplar Güncel – Ücretsiz / Bedava

Neredeyse herkes Spotify’ın ne olduğunu bilir. Birçok eğlenceli özellik sunan Spotify, insanların dikkatini dünya çapında çekmiş durumda. Ne yazık ki, insanların bir Spotify Premium hesap sahibi olmadan önce iki kez düşünmesini sağlayan bir ekonomik sıkıntı içerisindeler.

Spotify kullanıcıları çoğunlukla gençlerden oluşuyor, bu ücretli uygulama onlar için büyük problem (ücretli olması açısından). Ama bekle, başka bir şekilde almak istiyorsanız, Bu mümkün aşağıdaki Spotify listemize göz atarak bir hesap sahibi olabilirsiniz.

Müzik uygulaması Spotify hakkında kısa bilgiler; Spotify müzik için en iyi akış uygulaması olarak bilinir. Müziği dinlemenin yanı sıra kendi listenizi oluşturmanıza olanak tanır. Kendi kişisel çalma listenizi yapabilirsiniz ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sadece bu değil, Spotify favori çalma listelerini internetsiz dinlemenizide sağlıyor.

Bu özellikleri göz önünde bulundurarak Spotify, başta gençler olmak üzere tüm insanların beğenisini kazanmış durumda. Ücretsiz Premium’u alacağınız için korkmanıza gerek yok hesapların hepsi yabancıları kaynaklı. Bu durumda Spotify Premium ücretsiz alabilmek için tek ihtiyacınız olan uygulamasına sahip olmanız, keza o’da ücretsiz zaten.

Aşağıdaki hesaplar sizler için sürekli güncellenmektedir, dolayısıyla çalışan bir hesap bulamamak gibi bir ihtimal çok düşük, buna rağmen bulamazsanız lütfen bize bildirin ve yeni bir liste ekleyelim.

Spotify Premium Hesaplar

[email protected] xat12345
[email protected] xoh12345
[email protected] dok12345
[email protected] jiv12345
[email protected] jow12345
[email protected] nap12345
[email protected] beg12345
[email protected] yam12345
[email protected] lav12345
[email protected] cod12345
[email protected] dac12345
[email protected] xol12345
[email protected] kah12345
[email protected] roc12345
[email protected] sew12345

Yukarıdaki Spotify Premium hesaplar bedava listemiz 90 günlük deneme sürümü amaçlı eklenmiştir. Daha fazla Spotify hesap paylaşımı için konumuzu takip edebilir ve güncel Spotify Premium hesaplara sahip olabilirsiniz. Ayrıca, hesapların çalışmaması durumunda yorumlar kısmından bizlere bilgi vermeyi unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.