Size Yoldaşlık Edecek En Faydalı 7 Mobil Uygulama

04.05.2021
Size Yoldaşlık Edecek En Faydalı 7 Mobil Uygulama

En faydalı mobil uygulamalar: Cep telefonları artık her gittiğimiz yerde bize yoldaşlık eden arkadaşımızdan birisi haline gelmiş durumda. Her işimizde elimizin altında olmasını istediğimiz telefonumuzda da her işimizde yardımcı olacak uygulamalar aramaya koyulur. Bugün sizler için telefonlarınız da taşıyabileceğiniz yoldaş uygulamaları sizler için araştırdık. Radarımızda meditasyondan gündelik hayata, sağlıklı yaşamdan seyahate en kullanışlı uygulamalar takıldı.

1. Fabric

Fabric, gündelik hayatınızın tarihini tutuyor. Gittiğiniz, gördüğünüz, fotoğrafladığınız, yediğiniz ve içtiğiniz yerlerden kişisel bir harita yaratıyor. Facebook’un eski çalışanları Arun Vijayvergiya ve Nikolay Valtchanov tarafından Fabric uygulamasını kendinizin izini sürmek için kullanabilirsiniz. 

2. Insight Timer

Bir süreliğine durmak ve rahatlamak istediğinizi düşündüğünüz olmuyor mu? Bunun için akıllı telefonunuza milyonlarca uygulama indirip sonra sildiyseniz sizi baştan başlamaya davet ediyoruz. Insight Timer, bir meditasyon sayacı. Şu an ile bağlantınızı güçlendirebilecek, problemlerinize göre farklı gruplar barındıran bir yoldaş. 

3. Pepapp

Kadınların bilindik ihtiyaçlarının ajandasını tutan bir uygulama. Regl günlerinin, ovulasyon tarihlerinin döngüsünü kayıt altında sunarak dikkatsiz bünyelere bir dost oluyor Peapp. Gün içinde kendinizde gözlemlediğiniz durumları ve cinsel ilişkiye girdiğiniz günleri işaretleyerek sağlığınızın tarihini tutmuş oluyorsunuz. 

4. Argus

Bir spor takip uygulaması olan Argus, spor aktivitelerinizi kayıt altına alıyor, gün içinde yaktığınız kalori miktarını göstermekle kalmıyor sağlık bilgilerini de veriyor. Spor yapmasanız bile günlük attığınız adım sayısını takip etmek için bir seçenek oluşturuyor. 

5. Culture Trip

Seyahat etmeyi seviyorsanız, bu uygulama sizin bir dostunuz haline gelecek. Bulunduğunuz veya seçtiğiniz konum hakkında ihtiyacınız olan her şeyi size göstermesinin yanı sıra blog yazılarıyla da alternatif bir gezi rehberine de sahip olmuş oluyorsunuz.

6. Stylebook

Dolabınızda kullanmadığınız parçaları kullanılabilir hale getirmeyi sağlayan, kombinasyon desteği veren, eşyalarınızın kaydını tutabileceğiniz mükemmel bir uygulama.  Stylebook sayesinde akıllı telefonunuzda bir stiliste sahip oluyorsunuz. Bir seyahate çıkmadan önce, zaman kazanmak için Stylebook ile bavul bile hazırlayabilirsiniz!

7. Sweat with Kayla

Kayla Itsines, dünyaca ünlü bir fitness rehberi. Sweat with Kayla uygulamasını indirdiğiniz takdirde ise parmaklarınızın ucuna kadar geliyor. Size bir Fitness programı sağlıyor. Kilo vermenin değil sağlıklı yaşamanın amaç olduğu bir dünyadan size sesleniyor. 

YAZAR BİLGİSİ
Yağmur Güvenç
Dünyada gördüklerimi dünyaya iletiyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.