Türkiye Geneli Güncel Saç Ekimi Fiyatları

Türkiye Geneli Güncel Saç Ekimi Fiyatları

Son yıllarda sağlık turizminin en büyük çalışma ve gelir alanlarından biri haline gelen saç ekimi işlemi ülkemizde 15 yılı aşkın süredir uygulanmaktadır. Avrupa ülkeleri arasında saç ekimi konusunda en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alan Türkiye’nin bu denli çok tercih edilmesinde elbette bu alanda gösterilen tıbbi başarının etkisi büyüktür. Bir diğer konu saç ekimi fiyatları.

Tıbbi başarılarımız bir kenara saç ekimi fiyatları bakımından oldukça avantajlı fırsatlar sunan hastaneler ve özel doktorların olması Türkiye’yi bu bakımdan tercih edilen bir konuma getirmektedir. Ülkemizde saç ekimi konusunda önde gelen sağlık kuruluşları ve özel muayenehanesi olan doktorlar, saç ekimi fiyatları şu şekildedir:

Saç Ekimi Fiyatları

  • Medical Park: 5.000₺ – 10.000₺

Klinik bakımlar konusunda zaten ülkemizin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan Medical Park saç ekimi konusunda da özellikle yurt dışı başvurularda en çok tercih edilen hastanelerden biridir. Saç ekimi işlemlerinde fiyatlandırma; talep edilen hizmet hacmine göre fiyat değişikliği olmakla birlikte bu yıl için 5 ila 10 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

  • Esteworld: 7.000₺

Yalnızca estetik operasyonlar alanında hizmet veren Esteworld kuruluşu, saç ekimi işlemleri için özel olarak hizmete açtığı şubeleriyle Avrupa ve Asya ağırlıklı müşteri portföyüne sahiptir. Saç ekimi fiyatları günümüzde 7.000 ₺ ortalamaya sahiptir.

  • Arenamed: 10.000₺

Arenamed kuruluşu ülkemizdeki sağlık turizminde büyük rol oynayan saç ekim işlemlerinin hizmet kuruluşlarından biridir. Hem yurt içi hem de yurt dışı danışanlarına yoğun olarak hizmete devam eden, saç ekimi konusunda köklü bir marka kabul edilen kuruluşun işlem ücretleri ortalama olarak 10.000 Türk Lirası’dır.

  • Clinic Hair: 8.000₺ – 10.000₺

Saç ekimi işlemleri için özel olarak hizmet veren ve sektörün öncüsü konumunda yer alan markalardan biri de Clinic Hair kurumudur. 8.000 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla saç ekim işlemi yapan kurum, işlem ayrıntılarına göre fiyat tarifesi sunmaktadır.

  • Murat Küçüktaş: Greft başına 3₺

Özel muayenehanesinde saç ekim işlemleri gerçekleştiren ünlü hekim Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi alanında en çok tercih edilen doktorlar arasında yer almaktadır. Greft başına 3₺ fiyatlandırma sunan hekimin, işlem sonrası memnuniyet anketleri oldukça olumludur.

  • Acıbadem Hastanesi: 9.000₺

Acıbadem Hastanesi ülkemizin sağlık alanında rüştünü ispatlamış kurumlarından biridir. Saç ekimi işlemleri konusunda da son dönemde oldukça adından söz ettirir hale gelmiştir. Yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği özel tekniklerle bilhassa Avrupa merkezli taleplerinde yoğun artışlar yaşanmaktadır. Fiyatları bu yıl ortalama 9.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

  • Özgür Nalbant: Greft başına 2,25₺

Greft işlemleri; saç ekimi aşamalarını ifade eden bir terimdir. Dr. Özgür Nalbant tarafından sunulan saç ekim işlemlerinde fiyatlandırma tarifeleri Gref aşamaları baz alınarak sunulur. Hekime saç ekim işlemi için başvuranlar Greft başına 2.25 Türk Lirası ödemektedir.

  • Muttalip Keser: Greft başına 3,5€

Dr. Muttalip Keser saç ekim alanında en çok tercih edilen Türk hekimler arasında yer almaktadır. Ücretlendirme tarifesini Euro üzerinde gerçekleştiren hekimin saç ekim işlemlerinde Greft başına 3.5 Euro ücreti bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Hakan Eroğlu
Yaşantım 101 ama elimin peri yok.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk