Basın Özgürlüğü İçin Çıkan Kripto Para! Press Coin (PRESS) Nedir?

28.05.2021
Basın Özgürlüğü İçin Çıkan Kripto Para! Press Coin (PRESS) Nedir?

Son zamanlarda ülke gündeminin neredeyse tamamı Sedat Peker ve devletin bazı görevlilerinden oluşuyor. Gün geçmiyor ki Sedat Peker yeni bir video daha çekip ülkenin tüm odağını kendi çekmesin. Hal böyle olunca tüm konular Peker üzerinden dönüyor. Bu yazımızda ise sizlere konuyla alakalı olarak Press Coin nedir? PRESS’in çıkış amacı ve ekibinden bahsedeceğiz.

Press Coin (PRESS) Nedir?

Press Coin kendi kaynaklarından okuduğumuz kadarıyla özgür basına destek olmak adına Binance Smart Chain (BSC) ağında geliştirilen bir kripto para birimidir. PRESS bugün itibariyle satışa sunulmuştur ve şimdiden sosyal hesaplarını ve topluluklarını incelediğimizde başarılı çalışmalar yaptıklarını görebiliyoruz. Kendi yaptıkları açıklamada PRESS‘in amaçlarından şu şekilde bahsetmişler;

“Gerçek habercilik olayları dikkatlice ortaya çıkarmayı, güçlünün de hesabını tutmayı ve fikirleri, kaynakları yada argümanları sorgulamayı içermektedir. Aynı zamanda, yeni alternatifler sunmalı ve her şeyin olması gerektiği gibi olmadığı inancına bağlı kalmalıyız; umut oluşturmak için açıklık ve hayal gücünü kullanmalıyız.

PRESS destekçilerinden aldığımız yatırım sadece bugün için değil! Yaptıkları katkı, gelecek nesillerin sorunları dinlemeyi ve yeni bir dünya oluşturabilmeleri için desteklemeyi teşvik eder. Sonsuza dek susmayan özgür gazetecilerin destekçisi olacağız: Sadece konuşanlara değil, gerçeği konuşanlara destek vereceğiz.

Press Coin (PRESS) bağış adresine yapılan bağışlar, her ay düzenli olarak yaptığımız anketle çıkan özgür gazeteciye verilecektir.”

Açıkçası logoda Sedat Peker‘i gördüğümde bir meme coini olduğunu düşündüm, ancak yaptıkları açıklamayı okuduğum zaman ciddi bir proje olduğu kanısına vardım. Press Coin‘in amacı söz gelimi bir topluluk oluşturup bu toplulukla beraber her ay, ülkemizdeki örnek olarak verebileceğimiz gazetecilerden Nevşin Mengü, Cüneyt Özdemir ve Cevheri Güven gibi gazetecilere bağışlar yapmak.

Tabi kendileri global olarak bu bağışları yapacakmış, bunu da bir dipnot olarak eklemekte yarar var. Bağışlar her ay bağış cüzdanından aktarıldıktan sonra, anladığımız akdarıyla Telegram üzerinden gazetecilerin anketleri yapılarak seçilen kişiye tüm bağış aktarılacak. Doğrusu bugün çıkmasına rağmen karlı bir projeye benziyor.

Press Coin (PRESS) Kazandırır mı?

Bildiğiniz üzere yeni altcoin tavsiyeleri temalı bir seri şeklinde sizlere kripto para birimlerinin tanıtımını yapıyoruz, kripto para denince akla gelen ilk gelen, 100x yapar mı veya 1000x yapar mı gibi sorular. PRESS özelinde konuşacak olursak yatırım yapılacak altcoinler arasında yer alan parlak bir coin.

Tabi her zaman dediğimiz gibi kendi analiz ve gözlemlerinizi yapmalısınız, şuan için büyük çapta bir toplululları olmamasına rağmen ekipleri iyi bir şekilde çalışıyor. Altcoin önerileri arasında yer alan Press Coin çıktığı gün arza sunuldu, bu ne demek oluyor? Yani kripto para yatrımcılarını kendilerine çekmeye ihtiyaçları olmadığını yansıtıyor.

Eğer kazanç odaklı bir ekip olsaydı, projeye güvenmedikleri için ön satış yapabilir veya ilk etapta topluluk oluşturmaya odaklanabilirlerdi. Henüz dediğim gibi web siteleri hazırlık aşamasında, web siteleri açıldıktan sonra sosyal medyada yaptıkları çalışmalar gibi güzel işler çıkartabilirlerse 100x veya 100x yapacak altcoinler içerisinde yer alabilir.

Press Coin (PRESS) Nasıl Alınır?

PRESS satın almak için şuan PancakeSwap ile rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Bunun dışında “PRESS poocoin” veya “Bogged Finance Press” ile grafiğini kontrol edebilirsiniz. Press Coin nasıl satın alınır? Dilerseniz lafı uzatmadan, hızlı bir şekilde adım adım satın alma rehberimize geçelim.

  1. PancakeSwap adresine yandaki bağlantıyı kullanarak girin.
  2. Eğer Metamask veya Trust Wallet cüzdanınız bağlı değilse bağlayın.
  3. PRESS coini hangi token ile Swap (Takas) etmek istiyorsanız o işlem çiftini seçin.
  4. Son olarak Swap tuşuna basarak satın alın.

Press Coin (PRESS) Bağlantıları

Press Coin başka bir değişle PRESS satın almak isterseniz her zaman olduğu gibi yine size tavsiyemiz sosyal hesaplarını ve topluluğunu kontrol etmek olacaktır. ancak PRESS’in yeni olduğunu göz önünde bulundurarak analiz etmelisiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Press Coin hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğer isterseniz yatırım yapabilirsiniz.

  • Twitter: https://twitter.com/pressbsc
  • Telegram: https://t.me/presscoinchat
  • Website: https://thepresscoin.com
  • Contract: 0x3283254e387F1CFFD89E20c38562543B4c2DcF81

Altcoin tavsiyeleri içeriğimizde yeni bir altcoin olan Press Coin incelemesi yaptık. Ayrıca, nasıl PRESS satın alınır bundan bahsettik. Eğer sizlerde yatırım yapmak isterseniz yukarıda dediğimiz gibi kendi kararınızla yatırım yapmalısınız, aksi halde karşılaşacağınız sonuçlar sizi memnun etmeyecektir. Daha fazla altcoin önerileri arıyorsanız yandaki bağlantıya tıklayarak Kripto Para kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer 💃 Eğitmen 👟 Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.