Erotik İçerik Üreticileri için OnlyFans Nedir? Nasıl Kullanılır?

Erotik İçerik Üreticileri için OnlyFans Nedir? Nasıl Kullanılır?

OnlyFans nedir? Şimdiye kadar OnlyFans’ı hiç duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız da şimdi ne olduğunu öğreneceksiniz. En çok erotik içerik üreticileri için OnlyFans nedir? OnlyFans nasıl kullanılır? Konuları araştırılıyor. Bizlerde sizlere bilgi vermek amacıyla bu yazıyı hazırladık.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber çok fazla platform ortaya çıkıyor. OnlyFans da onlardan birisi. Son zamanlarda sosyal medyada adına denk gelmiş olabilirsiniz. İnternet ortamından para kazandıran bir uygulama olarak da değerlendirilen OnlyFans hakkında yüksek gelirleri başta olmak üzere bilmeniz gerekenler için okumaya devam edin…

Erotik İçerik Üreticileri için OnlyFans Nedir?

OnlyFans Nedir?

Öncelikle bu uygulamanın ne olduğunu açıklayayım. OnlyFans nedir? Sorusuna geçecek olursak kullanıcıların ödeme karşılığında multimedya yayınlarını paylaşmalarını ağlayan abonelik tabanlı bir içerik oluşturma platformudur. Burada kullanıcılar, isteklerine bağlı olarak erotik fotoğraflarını ve videolarını satarak ciddi paralar kazanabiliyor.

Bu site genellikle porno yıldızları ve yetişkin içerik oluşturucular tarafından kullanılıyor. Tabi bunların yanı sıra tanınmış sanatçılarında kullandığı biliniyor, uygulamaya giriş yaparak onları da takibinize alıp erotik içeriklerini görmeniz mümkün. Tek sorun indirmelerin paralı olması. OnlyFans abonelik ücreti 5-50 dolar arasında değişmektedir.

Eğer paylaşımları görmek isteyenler olursa aylık belli miktarlar yatırarak bu siteye üyeliklerini devam ettirebilirler. İçerik oluşturucular da abone sayıları üzerinden para kazanıyorlar. Bu sebeple de ilgi çekmek için çok farklı videolar ve fotoğraflar paylaşmayı tercih ediyorlar.

OnlyFans Nasıl Kullanılır?

OnlyFans Nedir?

Peki bu site, yani OnlyFans nasıl kullanılır? Buraya üye olmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Mail hesabınızla üye olmanız gerekiyor. Sonrasında üye olan kişilerden kimlik ve yüzünün göründüğü fotoğraflar isteniyor.

Bu bilgileri gönderdikten sonra sitenin onaylamasını bekliyorsunuz.  Onaylandıktan sonra banka hesabınızı bağlayıp üyelik ücreti belirliyorsunuz. Burası için istenen banka hesabı da Paxum adında PayPal tarzı bir hesap. Ardından kimlik ve ikametgah sorgulaması isteniyor.  Bunları tamamladıktan sonra artık para kazanmak için uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Site genel olarak herkesin para kazanabileceği mantığıyla hizmet veriyor. Sadece erotik içerik üreticileri de bu siteyi kullanmıyor. Çok fazla yabancı aktör, şarkıcılar ve influencerlar da bu sayfada hesap açmış durumda. Siteye üye olduktan sonra illa içerik oluşturmanız gerekmiyor. Bu tamamen size kalmış bir durum.

Genel olarak OnlyFans nedir? Nasıl kullanılır anlattım. Artık bu sitenin neden kullanıldığını, buradan nasıl para kazanıldığını ve istenilen şartları biliyorsunuz. Eğer siz de üyelik oluşturmak isterseniz bahsettiğim adımları uygulayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum. Yazı yazmayı seviyorum...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.