Netflix’te Yeni Çıkan Harika Diziler ve Filmler

25.04.2021
Netflix’te Yeni Çıkan Harika Diziler ve Filmler

Günümüz medyasında kaliteli film ve dizilerin bulunduğu kadar kalitesiz film ve dizler de yer edinmiş durumdadır. Netflix adını duyurduğu kadar kaliteli bir şekilde film ve dizileri bünyesinde barındıran ve insanlara kendisini sevdiren bir platform haline gelmiştir. Bu ay çıkan ve ses getireceğine inandığımız film ve diziler aşağıda sizlerle birlikte paylaşılmıştır. Keyifli okumalar dilerim.

Netflix’te Nisan 2021’de Çıkan Yeni Diziler ve Filmler

Netflix dizileri:

  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)
  • Fatma (27 Nisan)

Netflix filmleri:

  • Concrete Cowboy (2 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

1. The Serpent 

Güneydoğu Asya’nın seri katillerinden olan Charles Sobhraj’ın hikayesini anlatan dizi gerilim ve aksiyon dolu bölümleri ile 2 Nisan itibari ile Netflix’te yayınlandı.

2. Snabba Cash: Kolay Para

Netflix’in yeni dizilerinden Snabba Cash: Kolay Para bir iş kadını ile iş birliği yapan suçlu ve sorunları olan bir gencin maceralarını anlatıyor. Snabba Cash: Kolay Para dizisinin macera dolu bölümleri 7 Nisan itibari ile Netflix’te yayınlanmış bulunmakta.

3. Gölge ve Kemik

Fantastik ve tarihi yapılarla dolu Gölge Ve Kemik, Alina Starkov isimli karaktein macerasını anlatıyor. Yaşadığı hayatın kaderini değiştirebilecek bir gücün varlığını tespit eden Starkov, bu gücü dışarı çıkardığında düşmanları ile karşılaşacaktır. Yeni Netflix dizilerinden birisi.

4. Fatma

Burcu Biricik’in başrolünü üstlendiği bu dizi bir temizlikçinin hayatını anlatıyor. Kaybolan kocasını aramaya çıkan Fatma bu macerada bir cinayet işliyor. Bir süre sonra yaşamına devam edebilmek için seri katile dönüşen karakterin temizlikçi yapısı bu cinayetler ile ilişkilendirmesini zorlaştıracak.

6. Concrete Cowboy 

Yaz tatilinde babasının yanına gitmek için yola çıkan bir genç kendini bir kovboy grubunun içinde bulacak ve hayatı bu yönde değişecek.

7. Thunder Force

Komik ve Fantastik bir konusu olan Thunder Force, insanlara özel güçler kazandırabilen bir tedavi yönteminin mucidi ile bu tedavinin uygulandığı ilk kişinin maceralarını anlatıyor.

8. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? 

Yılmaz Erdoğan’ın eseri olan bu yapım, 4 rakamlı sayıları saniyeler içinde çarpan Gülseren isimli kadının hayatını anlatıyor. Bu yetenek onu diğer insanlardan ayırırken değişen Türkiye, kadının yaşamını değiştirecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.