Hayat Kurtaran Kripto Para Birimi! Life Token (LTN) Nedir? Kazandırır mı?

20.05.2021
Hayat Kurtaran Kripto Para Birimi! Life Token (LTN) Nedir? Kazandırır mı?

Life Token (LTN): Kripto para dünyasını yakından takip etmeye devam ediyorum, son bir kaç gündür Twitter’da ise neredeyse en az 2-3 tane Hastag açılıyor kripro paralar ile ilgili. Çin’deki sıkıntılardan ötürü son zamanlarda gerçekten herkes kötü bir durumda, ancak Binance CEO’su gibi bu anlamda dünyanın en önde gelen isimleri Hodl kalmamızı öneriyor.

Hodl kalalım kalmasına ama hangi altcoin veya token ile? Evet bu soru gerçekten çok önemli, sizi batıracak veya sizi gerçekten zengin edebilecek kripto para hangisi bulması zor. Bunun için sizlere yeni keşfettiği bir altcoin olan LifeToken tanıtımı hazırladım. Dilerseniz detaylıca LTN nedir? Hep beraber inceleyelim.

Life Token (LTN) Nedir?

Bir zamanlar en büyük akımların Twitter’da çıktığını hepimiz biliyoruz ama artık Twitter’da bile kripto para akımları konuşulmakta. Bu kripto akımlarından birisi de “meme” coinlerin yanı sıra “donate” yani bağış koinleri. Günümüzde yeni çıkan bir çok bağış coini var, bunlardan en az bir tanesi diğer altcoinlerin arasından sıyrılarak tabiri caizse unicorn yani dünyanın en iyisi olacağı düşüncesindeyim.

Yani elinizde tutacağımız Life Token‘da bir bağış coini olduğundan bize kazandırır mı? Projelerinin detaylarını inceleyerek bir tahminde bulunalım. Öncelikle LTN resmi web sitesinde dünyada her 40 saniyede 1 insanın intihar ettiğini vurgulamış. Projenin çıkış amacı da tamamen buna dayanıyor.

Zira bu durum ülkemizde de ciddi bir problem haline gelmiş durumda, belki dünya oranından bile daha yüksek bir intihar sayısına sahip olabiliriz. Türkiye’de pek rastlamasak da bu tarz intiharlara yönelik kurulan hayır kurumları bulunmakta. Life Token’in amacı da bu hayır kurumlarına bağış yapmak ve intihar girişimlerini önlemek.

Yaklaşık 1 ay önce çıkan Life Token şimdiden yarım milyon dolar gibi bir bağış toplamış. Projenin bu ve buna benzer detaylarını içerik Life Token internet sitesine yandaki bağlantıyı kullanarak gidebilir, böylelikle güncel rakamları görebilirsiniz. Ayrıca, daha detaylı araştırmalar için de whitepaper‘ını okuyabilirsiniz.

Life Token (LTN) Kazandırır mı?

Life Token almak isteyenler için en önemli soru LTN nedir? Sorusudur. Bu sorunun cevabını zaten yukarıda verdik, peki kazandırır mı? diye merak edenler için neye bakmamız gerekiyor? Elbette teknik ekibe ve topluluklarına. Yeni bir altcoin olmasına rağmen şimdiden Telegram gruplarında 3 bine yakın üye bulunmakta.

Bunun yanı sıra Twitter hesap takipçi sayısı ise 1500. Ayrıca teknik ekiplerini incelediğimizde  topluluk yöneticisi Niels isimli bir geliştirici ve satış müdürü. Ayrıca bu token’in birde pazarlama yöneticisi bulunuyor oldukça çalışan ve başarılı olan Paco LTN’nin adını dünyaya duyurmakta oldukça ısrarlı.

Tabi hal böyle olunca kazananda yatırımcılar oluyor, söz gelimi çalışkan bir ekibin sizlere sunduğu bu coini resmi bağlantılarını da ziyaret edip kendi gözlemlerinizi yaparak değerlendirebilirsiniz. Son olarak kazandırır mı sorusuna cevabı, henüz yeni ancak güvenilir olarak verebiliriz. Kendi gözlemlerinizi yapmadan yatırımlar yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Life Token satın almak:

  1. Öncelikle buradaki bağlantıya tıklayarak PancakeSwap adresine girin.
  2. Cüzdanınız bağlayıp yapmak istediğiniz işlem takasını seçin.
  3. Daha sonra Swap yapmak istediğiniz işlem çifti ile Swap tuşuna basın.

Life Token (LTN) Bağlantıları

Yukarıda Life Token nedir? Nasıl alınır? Kazandırır mı? Gibi soruların cevaplarını yukarıda verdik. Şimdi geldik kendi araştırmalarınızı yapma bölümüne. LTN resmi hesaplarını ve topluluklarını aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

  • Twitter: https://twitter.com/the_life_token
  • Telegram: https://t.me/LifeTokenTG
  • Web sitesi: https://www.thelifetoken.com/
  • Contract adresi: 0x36f66d61db3497f7fdba22efd2a251753a95d0e2

Yukarıda sizin için altcoin tavsiyeleri olarak tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ve kendi değerlendirmenize sunduğumuz Life Token inceleme içeriği hazırladık. Türkiye’de şuan için hakkında yeterli kaynak yok, ancak bunu bir avantaj olarak düşünebilirsiniz. Ne kadar erken keşfederseniz o kadar iyi olacaktır. Hayırlı ve bol kazançlar…

YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer 💃 Eğitmen 👟 Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.