Instagram’dan Reklamsız Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’dan Reklamsız Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz bir sosyal medya uygulamasıdır. Dünya genelinde popüler bir internet sitesidir. Fotoğraf, video paylaşımları yapılan bu mecrada aynı zamanda insanlar birbirinden de haberdar olmakta, hoş zamanlar geçirmekte ve eğlenceli paylaşımlarla boş zamanlarını değerlendirmektedir.

Kontrollü kullanılmadığı durumda kişide bağımlılık yapabilir. Her dakika her saniye uygulamaya girme isteği doğabilir. Instagram da birçok kullanıcı zengin içerikler üretmektedir. Üretilen bu zengin içerikler ile insanların ilgilerini çekebilmek için farklı farklı hikayeler üreterek bu siteyi kendi lehine çevirebilirler. Birden gerçekleşen takipçi sayısındaki artışla daha fazla insana hitap eder ve gönderilerinin çok sayıda beğenilmesi, kaydedilmesi ile şöhretin kapıları o kişi için açılabilir.

Bu içerikleri takip etmekten hoşlanan diğer kullanıcılar ise karşılaşmış oldukları gönderileri beğenmeleri durumunda indirmek isteyeceklerdir. Ancak bu işlemi gerçekleştirmek için yapılması gerekenler nedir? Instagram’dan video indirmek oldukça basit bir işlemdir. Herkes kolayca gerçekleştirebilir.

Instagram’ dan Video İndirme

Instagram’ da beğenmiş olduğunuz videoyu indirebilmek için yapmanız gereken ilk iş videoyu indirebilmek için kendinize güvenilir bir site bulmaktır. İnternet üzerinde bulunan birçok site zararlı içerikler barındırabilir. Teknolojik ürünlerinizin virüse maruz kalmasına sebep olabilir. Güvenilir bir site bulduktan sonra beğenmiş olduğunuz gönderinin bulunduğu sayfaya gidip indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Instagram uygulaması üzerinden video veya fotoğraf indirmek henüz mümkün değildir. Bu durum video veya fotoğraf indirmenize engel değildir. Çünkü bu probleme alternatif olabilecek başka yol da bulunmaktadır.

  1. Instagram hesabınızdan indirmek isteğiniz fotoğraf veya videonun sağ üst kısmına tıklayınve buradan gönderinin bağlantı adresini kopyalayın.
  2. Daha sonra buradaki bağlantıya tıklayarak Instagram video indir sitesine girin ve kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırın.
  3. Ardından indir (Download) butonuna basarak gönderiyi telefonunuza veya bilgisayarınıza indirin.

İndirmiş olduğunuz videoyu paylaşacağınız yere ve konuya göre istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ahlaki toplum yapısına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü Instagram toplumsal düzene aykırı olabilecek, kişileri olumsuz durumlara teşvik edecek gönderileri şikayetler üzerine kaldırmaktadır. Sadece gönderileri değil hesabında kaldırılması söz konusu olabilir. Bilinçli bir sosyal medya kullanıcısı paylaşımlarına dikkat eden ve bu doğrultuda davranış sergileyendir.

ETİKETLER: Download, İndir, Instagram, Video
YAZAR BİLGİSİ
Dilara Özdemir
Kayseri - İstanbul Medipol Üniversitesi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - tanıtım yazısı - antalya haber - cialis - sosyalhane.com