Hulu Nedir? Hulu’da Hangi Yapımlar Var?

Hulu Nedir? Hulu’da Hangi Yapımlar Var?

Cevap verilmesi gereken çok fazla soru var, ancak rahatlayın, artık buradasınız ve sorularınızın cevabını bulacaksınız. Bu canlı TV olan Hulu için kapsamlı bir rehber olacak sizin için.

Hulu Nedir?

Hulu, kullanıcıların ABD ve Japonya’da popüler televizyon programlarını yayınlamalarına izin veren bir isteğe bağlı video hizmetidir (Avrupa hariç). Hulu, özellikle daha yeni TV şovları ve film veya belgeseller üzerinden kendi orijinal içeriklerine odaklanır ve görüntüleme deneyiminizi özelleştirmek için çeşitli ücretli abonelik katmanı sunar.

Eylül 2018’de Variety, Hulu ve Discovery’nin Aralık 2018’de Discovery Channel, TLC, Investigation Discovery, Motor Trend (eskiden Velocity) ve Animal Planet’i Hulu’ya getirmesi için anlaşma imzaladığını bildirdi. Bu kanallar HGTV, Food Network ve Şu anda Discovery’ye ait olan Scripps tarafından hizmete sunulan Travel Channel. Bu arada,  Deadliest Catch, MythBusters, Say Yes to the Dress, Naked ve Afraid, Property Brothers, Gold Rush, Street Outlaws ve Chopped  gibi gösterileri için Hulu’yu isteğe bağlı olarak kullanılabilirsiniz.

Anlayacağınız üzere Hulu da ileride Netflix kadar popüler olacak bir medya yayın akış sitesi, şuanda ülkemizde çok fazla kullanılmamasının nedeni genel olarak içeriklerinin ABD ve Japonya yönelik olması. İleride olası anlaşmalarla ülkemizde’de bize yönelik faaliyetler gösterebilir ama tabi bu dil seçeneği ihtiyacı olmayan ABD ve Japonya içeriklerini ilgi duyan insanların izleyemeyeceği anlamına gelmiyor.

ETİKETLER: Canlı TV, Hulu, Nedir?, Yapımlar
YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al