Hobisi Seks Oyuncaklarıyla Oynamak Olan ve Sevgili Bulamayan Kadın

Hobisi Seks Oyuncaklarıyla Oynamak Olan ve Sevgili Bulamayan Kadın

Elysia Downings, 28 yaşında, vibratörlere ve seks oyuncaklarına olan sevgisi yüzünden sevgili bulamıyor. 13 yaşında yaşadığı zor durumlardan kendini seks oyuncaklarına veriyor ve bunlarla oyalanıyor. Kadın yıllık olarak seks oyuncakları hobisine 3.000 Pound’dan fazla para harcıyor.

Buxton, Derby’de yaşayan kadının yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer verdi “13 yaşındayken seks oyuncaklarım yoktu, bu yüzden onun yerine ev eşyaları kullandım masaj aletleri, diş fırçaları, titreyen herhangi bir şey”. ilk oyuncağına 17 yaşında sahip oldu ve şimdi bir çok insanın sahip olmadığı bir seks oyuncağı koleksiyonuna sahip. Ayrıca bu oyuncaklarının fiyat ortalamasının 100 Pound’a kadar çıktığı söyleniyor.

Bir oğlu (6) olan anne, yıllardır erkeklerin seks oyuncaklarından rahatsız olmasından şikayetçi. Bu nedenle yıllardır bekar ve erkeklerle anlaşamamazlık gibi bir durumu söz konusu. Oyuncak tutkusuyla mücadele ediyor ama bu konuda ne yazık ki henüz başarılı olamamış.

Elysia Downings, hobisi yüzünden nasıl erkek arkadaş bulamadığını bir röportaj ile anlattı. “Tanıştığım bir adam, tartışma sırasında vibratörümü camdan attı. Ayna karşısında oyuncaklarımla oynamamdan rahatsız oldu” dedi. Kendisini aşırı duygusal olarak nitelendiren Elysia, bağımlılığının bir erkek bulmayı “çok zorlaştırdığını” dile getirdi.

Seks oyuncağı bağımlılığının kendisine günde 10 kereye kadar mastürbasyon yaptırdığını anlatan Elysia durumdan oldukça şikayetçi. Eğer oyuncaklarından uzaklaştırılmaya çalışılsa bile gizlece kullanmayı düşünüyor. Ayrıca, seks oyuncağı tutkunu kadın şunları belirtti: “Orgazm olmadığım takdirde kendimi biraz karamsar bulabiliyorum. Oyuncaklarımı ne kadar çok kullanırsam o kadar bağımlı oluyorum. Sigara gibi git gide dozu artıyor ve bırakmak zorlaşıyor.”

Vibratörlerin seks hayatının yerini aldığını itiraf etti, ancak vücudunu oyuncaklarla keşfetmekten hoşlanıyor ve pek bırakmaya niyeti yok. Bunu orgasm olmanın garanti yolu olarak görüyor, kendisini istediği noktaya getiren tek şeyin o olduğuna inanıyor.

Ve gerçek bir ilişkiden mahrum kalmış gibi hissetmiyor, oyuncaklarının asla kalbini kırmayacağını iddia ediyor. Elysia oyuncakları için şunları dedi: “Kendimi bilinçli hissediyorsam çıplak bedenimi yargılayamazlar. Beni aldatmazlar ve kalbimi kırmazlar.” Seks oyuncağı tutkunu kadın oyuncaklarını oğlundan gizli bir şekilde yatak odasında sakladığı belirtti.

Elysia Downings, sadece seks oyuncaklarını almaktan değil satmaktan da hoşlanıyor olacak’ki Betsy Boudoir’i kurmuş. Elysia kurduğu sitenin hakkında kısmına şunları yazdı. “Kendinizi sevmek bir zorunluluktur, ürün yelpazemizdeki tüm ögeler kendini sevme ve kendini keşfetme yolculuğunuzda size yardımcı olmak için özel olarak seçilmiştir.”

Son olarak, sevgililer günü’nü 225 Pound değerindeki seks oyuncağı ile kendisini tatmin etmekle geçirdiğini belirtti.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı