En İyi 8 Robot Süpürge Modelleri ve Kullanıcı Yorumları 2022

En İyi 8 Robot Süpürge Modelleri ve Kullanıcı Yorumları 2022

Robot süpürge modelleri: Her gün yapılan bir iş için geliştirilen robot süpürgeler hayatımızda büyük bir zamanı bize kazandırıyor. Yaklaşık olarak günlük 30 dk ile 1 saat arasında zaman harcadığımız ev süpürme işleminde büyük bir avantaj sağladığını söylemek gerekiyor. Robot süpürgelerin ayrıca bir diğer özelliği de yapay zekaya sahip olmalarıdır.

Evinizde robot süpürgeleri kullanmaya başladıktan bir süre sonra evin krokisini çizerek kendisi otomatik olarak çalışıyor, süpürüyor ve tekrar şarj soketinin bulunduğu duvara geri dönüyor. Bu teknoloji hanımların mutlaka artık evlerine sokması gereken türden. Yeni teknolojiler ile geliştirilmiş, kullanıcı yorumları en iyi olan robot süpürgeleri bu listemizde derledik.

En İyi Vakumlu Robot Süpürge Modelleri 2022

Robot süpürgeler veya başka bir değişle yapay zeka (akıllı) süpürgeler arasında en verimli çalışan ve en iyi kullanıcı yorumlarına sahip süpürgeler listemize dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bir an önce geçelim.

1. Ecovacs Deebot Ozmo 950 Robot Süpürge

Ecovacs Deebot Ozmo 950 Robot Süpürge, mükemmel pil ömrüne, engelleri tanımlama ve çarpmayı önleme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, benzersiz bir ev krokisi çizme işlevine sahip pahalı bir 2’si 1 arada robot akıllı süpürge ve susuz paspastır. Bu ürün için kullanıcı yorumları 2’ye ayrılmaktadır, ancak baktığınız zaman olumsuz yorumlar genel olarak pahalı olması yönündedir. Bunun dışında kötü bir deneyime rastlamadık.

  • Ecovacs Deebot Ozmo 950 Robot Süpürge Fiyatı: 7.000 TL

2. iRobot Braava Jet m6 İnceleme

İRobot Braava Jet m6, zeminlerinizi parlayana kadar paspaslayan ve süpüren güçlü, bir o kadar da pahalı bir robottur. Özellikleri, küçük, sessiz, navigasyonlu ve hali kilim gibi unsurlar üzerinde güçlü vakuma sahiptir. Bu güçlü robot süpürge için kullanıcı yorumları ise oldukça iyi yönde, sadece tek sorun sorun yine fiyatı olarak belirtiliyor.

  • iRobot Braava Jet m6 Fiyatı:8.000 TL

3. iLife W400 Floor Washing Robot İnceleme

Uygun fiyatlı iLife W400 Yer Yıkama Robotu, gelişmiş özellikler açısından çok fazla şey sunmaz, ancak zemininizden kir ve lekeleri sizin açınızdan çok az çaba ile temizler. Fiyatına göre segmentinin en iyi robot süpürgesi olan iLife için kullanıcı yorumları en iyi düzeyde ama sadece biraz yüksek deniliyor. Fiyat performans robot süpürgesi arıyorsanız kesinlikle ilk incelemeniz gereken akıllı robot süpürge.

  • iLife W400 Floor Washing Robot Fiyatı: 220 $

4. iRobot Braava Jet 240 İnceleme

İRobot Braava Jet 240, küçük alanlarda dahi zeminleri rahatlıkla paspaslayan ve süpüren küçük bir o kadar da sessiz bir robottur. Ayrıca, bu robotun kullanım alanı olarak apartman sakinleri için iyi bir tercih olacağı yönünde kullanıcı yorumları mevcut. Zaten resimlerde de görebileceğiniz üzere daha minimal, hatta karavanlar için kullananlar var.

  • iRobot Braava Jet 240 Fiyatı: 1.300 TL

5. iLife V8s Robot Vacuum Cleaner İnceleme

İLife V8s Robot Süpürgesi telefonunuza bağlanmaz veya farklı farklı nitelikleri yoktur ama uygun fiyatlı bir vakum süpürge arıyorsanız fiyat performans açısından iyi bir tercih olabilir. Sadece elektrikli süpürge mantığında çalışan bu akıllı robot süpürge vakum gücü ve fiyat – performansı ile listemizdeki en iyi tercihlerin başında yer almaktadır.

  • iLife V8s Robot Vacuum Cleaner Fiyatı: 3.750 TL

6. iRobot Braava 380t İnceleme

İRobot Braava 380t, tembel çekim güçlerine sahip yerler için harika bir vakumlu robot süpürge, ancak yine de ara sıra yardım eli uzatmanız gerekebilir. Bu vakumlu süpürge sadece yerleri süpürmekle kalmaz ayrıca birde paspas atar. Birde oldukça sesiz bir şekilde çalışmaktadır, kullanıcı yorumları şimdilik bu şekilde.

  • iRobot Braava 380t Fiyatı: 2.000 TL

7. Roborock S5 Robot Vacuum İnceleme

Roborock S5, iyi navigasyon, güçlü emiş, uzun pil ömrü ve iyi paspas özelliklerine sahip çok yönlü bir robot vakumdur. Güçlü emiş, paspas aparatı, uzun pil ömrü ve paspas gibi işlevlere sahip bu akıllı robot süpürge için kullanıcı yorumları çöp haznesinin küçük olması ve biraz büyük olması yönünde. Ancak, genel olarak baktığımızda fiyat olarak iyi ve oldukça işlevsel.

  • Roborock S5 Robot Vacuum Fiyatı: 7.000 TL

8. Roborock S6 MaxV İnceleme

Pahalı Roborock S6 MaxV, vakumlama ve paspaslama için mükemmel bir iş çıkarır, ancak alt tabanı engellerden kaçınma teknolojisi, fiyat için olması gerektiği kadar güvenilir değildir.  Bu ne anlama geliyor? Alt tabanı halı kilim gibi yerleri fark etmez ve oraları da paspaslar. Diğer yorumlar ise, güçlü vakum, uzun pil ömrü / şarj ve programlı temizlik için en ideal ürün olduğu yönünde.

  • Roborock S6 MaxV Fiyatı: 7.000 TL

Bu içeriğimiz de dünyanın en fazla beğenilen ve herkese hitap eden akıllı robot vakumlu süpürgelerini inceledik. Özellikler bakımından güçlü vakum, paspas, uzun pil ömrüne sahip ve en iyi kullanıcı yorumları bulunan akıllı süpürgeler yazımızın sonuna geldik. Umarım faydalı bir içerik olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
Dilara Özdemir
Kayseri - İstanbul Medipol Üniversitesi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al