En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2020

18.08.2020
En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 2020

Pek çoğumuz İnternet’ten para kazanmanın oldukça zor olduğu kanısındayız. Bununla birlikte online olarak kolay nasıl para kazanılır bir çoğumuz araştırıyoruz. İnternet’ten para kazanmanın en kolay yolu AdSense ile çalışmaktı, tabi bir zamanlar. Artık bir çok gelir sistemi ödeme oranlarını düşürdü. Ancak, bunların arasında bazı siteler hala oldukça yüksek ödeme yapıyor. En fazla ödeme yapan sistemlerin başında link kısalt para kazan 2019 bir başka tabir ile link kısaltma siteleri var. Bu yazımızda en fazla kazandıran link kısaltma sitelerinden bir kaçını sizin için derledik.

Bu paylaşacağımız kısalt kazan, URL kısaltma ve para kazanma sitelerini bir çok farklı mecrada kullanabilirsiniz. Yaygın olarak link kısaltılıp paylaşılan mecralar; kişisel blog siteleri, sosyal medya siteleri, forumlar ve özel mesajlaşma uygulamaları. Sizde bunlardan hangisini isterseniz seçip linkinizi yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fakat, yayımladığımız sitelerin gelir oranları Türkiye için geçerli diğer ülkelerden gelen trafiğin gelirleri farklıdır.

Yayımlanan link kısaltma siteleri denenmiştir ve Türkiye‘deki bir çok link kısaltma sitesinden çok çok daha fazla kazandırmaktadır. Bu durumu örnekle anlatacak olursak, Link TL Türkiye için 6 dolar gibi bir ödeme oranına sahip olduğunu iddia ediyor, biz bu sistemi kullandığımızda yaklaşık 1k tıklamaya 12tl gibi bir ödeme aldık. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var, hem belirtilen geliri alamıyorsunuz hemde tıklamaya para ödeniyor.

Dolayısıyla, bir çok denemeden sonra karar verdiğimiz şey Türk link kısaltma sitelerinin çok fazla kazandırmadığıydı. Sizler için yabancı platformlarda araştırma yaparak ve bunları deneyerek en iyi ödeme oranına sahip siteleri derledik. Dilerseniz İnternet’ten en kolay para kazanma yöntemi olan, link kısaltma siteleri listemize geçelim. Konuyla ilgili bir probleminiz olursa yorumlarda bunu belirtebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki tüm link kısaltma siteleri ödeme yapıyor ancak PayPay Türkiye için para alma ve göndermeyi iptal ettiği için yabancı bir PayPal hesabı açmalısınız. Yabancı PayPal hesabına ödemeler sorunsuz yapılıyor, PayPal kullanmak istemiyorsanız diğer ödeme ağlarını seçebilirsiniz!

Ayrıca Bakınız:  EFT Nedir? Havale İle Arasında Ne Fark Vardır?

1. Umuly.com – BGBG 3$

Güncel link kısaltma siteleri listemizin en iyi ve en kazançlı sitesi Umuly.com. Umuly link kısaltma servisi deneyimlerimize ve kullanıcı yorumlarına göre son zamanların en çok tercih edilen link kısalt para kazan servisi. Ayrıca Umuly’nin sunmuş olduğu Mesajlaşma, Canlı Destek, Dosya Paylaşım servislerini kullanarak da kazanç elde edebilirsiniz. Min. ödeme limiti 5$ kadar düşük ve ödemelerinizi Papara başta olmak üzere bir çok yerli kaynaktan talep edebilirsiniz (Banka havalesi, BTC, Visa, MasterCard ve PayPal gibi). Ayrıca, bu link kısaltma sitesinin bir diğer özelliği de ödemelerinizi her gün çekebiliyor olmanız. Son olarak, Umuly.com güvenilir mi? Sorusunun cevabı ise kesinlikle evet güvenilir diyebilirim? ( Kayıt olduktan sonra Account Settings bölümünde “Is it a partner?” kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir).

2. Shirinkearn.com – BGBG 3.5$

En fazla ödeme yapan link kısaltma siteleri listemizin başında yer alan Shirinkearn yıllardan beri aktif ve şuana kadar tek bir sorun yaşanıldığını duymadım. Ödemeleriniz zamanında yapılır, ayrıca destek taleplerine anında dönüş yaparlar. Shirinkearn link kısaltma sitesi kesinlikle önceliklidir, ödeme oranları ise 1.000 gösterim başına ortalama 3.5 dolardır.

3. Ouo.io – BGBG 1.5$

Ouo.io, uzun zamandır faliyet gösteren güvenilir bir link kısalt para kazan sitesidir. Zamanında oldukça fazla kazandım daha sonrasında farklı link kısaltma ağına geçtim, ancak alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi link kısaltma sitesi. Ödeme oranları ise 1,5 dolar civarında ama TL’ye çevirdiğiniz zaman 8 liranın üzerinde oluyor. Gayet makul bir ödeme limiti.

4. Clicksfly.com – BGBG 3.5$

Şubat ayının 2. güncellemesi ile en fazla kazandıran link kısaltma siteleri 2020 listemizin 2. sırasında Clicksfly yer alıyor. undan sonraki güncellemeler de sadece çalışan siteler eklenecektir. Sıralamada değişiklik olmayacaktır. En çok kazandıran link kısaltma siteleri listesi hazırlamamızın en temel nedeni linkleriniz tıklanırken size en verimli olan site ile çalışmanız. sonuç olarak emek veriyorsunuz ve yüksek kazanç elde etmeniz için tek yapmanız gereken şey güvenilir bir site bulmak.

Ayrıca Bakınız:  WhatsApp Grupları Link Türkiye 2020

5. Shrinkme.io – BGBG 2.5$

Shrinkme.io, dünyanın en popüler link kısalt para kazan sitesidir. İçerisinde onbinlerce kullanıcı yer alıyor ayrıca ödemeler hesabınıza tam zamanında yatırılıyor. Ayrıca, web’deki yorumlarına baktığımız zaman hiç bir kullanıcının sorun yaşamadığını rahatlıkla görebiliyoruz. Alternatif olarak kullanabileceğiniz muhteşem bir link kısaltma sitesi dir. Son olarak içerisinde 11 farklı ödeme ağı mevcut.

6. Uiz.io – BGBG 3$

Uiz daha önceki sitelere alternatif olabilen ve en yüksek ödemeyi yapan bir diğer link kısaltma sitesi. Link kısaltarak para kazanmak istiyorsanız, hangi siteyi kullanarak link kısalttığınız çok önemli bir unsurdur. Tüm verilen emeğinizin karşılığını yüksek bir meblağ ile almak için yüksek ödeme oranlarına sahip link kısalma sitelerini kullanmalısınız ve listemiz dünya çapında yüksek ödeme yapan siteler yani Türkiye için ör: Uiz.io sitesinden 3$ kazanacaksınız ama yabancı trafik / tıklama ile çok daha fazla kazanabilirsiniz.

7. Vivads.net – BGBG 5$

2020’nin mart ayı itibari ile listemizin ilk sıralarına vivads getirilmiştir. Bu sitenin ortalama BGBG’i 25 TL civarında ancak diğer sitelerden farkı ödemeleri çok kısa sürede yapıyor olması site tamamen yabancı kaynaklı. Ancak, ödemeleri bir çok farklı yöntemle alabiliyorsunuz. Kısaca ödemeleri nasıl yaptığından bahsedecek olursak: Bitcoin, PayPal, Neteller ve Payeer. Son zamanların en çok kazandıran ve en verimli sitesi vivads olarak seçilmiştir, site hakkında eğer hala bir şüpheniz varsa yabancı kaynaklardan araştırarak görebilirsiniz.

8. Loadurl.com – BGBG 5$

Loadurl, cashat sitesi ile beraber kullanıldığında 1k gösterime 50 TL den fazla para kazandırıyor. İkisini bir kullanmanızı tavsiye ediyorum, ancak sadece birisini de kullanabilirsiniz her iki şekilde de en kazançlı link kısaltma siteleri bunlar. Bu link kısaltma sitesi sonradan artaştırmalarımız sonucu eklenmiştir PayPal gibi bir çok ödeme ağıyla para çekmeniz mümkün, minimum ödeme miktarı ise 5$ bu miktar oldukça iyi ve hiç bir tarih beklemeden paranızı çekebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Forumlarda & Sitelerde Engellenmiş Linkleri Paylaşma

9. Shortzon.com – BGBG 5.40$

Shortzon denemelerimizde bir başka yüksek ödeme oranı ile karşılaştık. Gerçekten bin gösterim için 5 dolar ve üzeri muhteşem rakamlar. yaklaşık 30 TL yapıyor AdSense bu kadar kazandırmıyor diyebilirim. Tabi bu linklere tıklatması zor gibi görünüyor olabilir sizin için ama basit bir Twitter hesabı ile aylık binlerce lira para kazanabilirsiniz. Shortzon.com’un reklam oranı da tıklayanları sıkmayacak kadar az. Bu daha fazla kazanmanıza neden olabilecek en büyük unsurlardan. Facebook ve Google ile siteye de kayır olabilirsiniz bu da güzel özelliklerinden biri.

10. Pubiza – 13.5TL

Pubiza yenilenen link kısaltma servislerinden biri ve tamamen Türk bir link kısaltma servisi. BGBG oranıda oldukça makul yabancı sitelere kıyasladığınızda düşük 1000 gösterim başına gelirler ancak ödeme yöntemlerinden yabancı siteleri kullanmadıkları için komisyon ödemiyorsunuz, yani paranız olduğu gibi hesabınıza yatıyor. Şimdilik Papara ve varsa eğer PayPal hesabınızla para çekmeniz mümkün. Ayrıca, eski reklam geçiş sistemi ile insanlar reklamları nereden geçeceğini aramadan direk görüyorlar. Gösterilen reklam sayısıda öyle sayfalarca değil. Bu listemizin yeni üyesinin kayıt bağlantısı aşağıda kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Bu yazımızda en çok kazandıran Türk ve yabancı link kısaltma siteleri listemizi sizlerle paylaştık: En çok kazandıran link kısaltma 2020, Türk link kısaltma siteleri, en iyi link kısaltma sitesi 2020, link kısaltma siteleri 2020, link kısalt kazan, en çok kazandıran link kısaltma 2020, en çok kazandıran link kısaltma siteleri, en iyi link kısaltma sitesi 2020, link kısalt para kazan, gibi sorularınıza cevap veren bir yazı oldu eklememizi istediğin yüksek kazanç siteleri İletişim bölümünden gönderebilirsiniz, incelendikten sonra listemize eklenir!

Daha yüksek ödeme yapan link kısaltma siteleri bulursak listemize eklemeye devam edeceğiz. Dolayısıyla listemizi takipte kalın ve sürekli yüksek oranlar ile kazanın. Şimdilik yazımız bu kadar konuyla ilgili kafanıza takılacak sorunlarınızı bizlerle yorum kısmını kullanarak paylaşın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.