Clubhouse’da mısınız?

Clubhouse’da mısınız?

Son günlerde sıklıkla duyduğumuz, davetiye, IOS vs. derken kafaları iyice karıştıran Clubhouse. Takdir etmek lazım ki ilgi çekmeyi başardı ve bir süre gizemini korudu. Tabii bunda kolay ulaşılabilir olmamasının payı büyüktü. Öncelikle ios kullanıcısı olmalısınız. Bununla da bitmiyor. İçerden birinin size davetiye göndermesi gerekiyor. Eğer tüm bu aşamaları geçerseniz, artık içeridesiniz demektir. Peki bu kadar zahmete değiyor mu? Beklentiye göre değişir.

İlgi alanınıza ya da ihtiyacınıza göre bir oda bulup orada sohbet dinleyebilir ve moderatörler izin verirse sohbete konuşmacı olarak dahil olabilirsiniz. Uygulamanın size zaman içerisinde gönderdiği davetiyelerle siz de arkadaşlarınızı davet edebilir ve kendi sohbet odalarınızı açabilirsiniz. Ben konuşma dinlemeyi seven biri olduğum için uygulamayı da sevdim.

Tabii ki yoran odalar oluyor ama tek bir tuşla leave quietly yapabiliyorsunuz. Özellikle yalnız yaşayan ve evde bir ses olsun isteyenler için bulunmaz nimet diyebilirim. Bunun öncesinde podcastler aynı görevi görüyordu. Clubhouse’un canlı olması ise bence onu bir sıfır öne geçiriyor. Bir bakın bence, beğenmezseniz leave quietly 🙂

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı