Binance ile Dalga Geçmek İçin Geliştirilen Token! BinanceGoat (RCZGoat) Nedir?

19.05.2021
Binance ile Dalga Geçmek İçin Geliştirilen Token! BinanceGoat (RCZGoat) Nedir?

Son zamanlarda çıkan DeFi projelerini yakından takip eden biri olarak bu altcoin oldukça dikkat çekici geldi ve sizlere biraz bahsetmek istedim. Başlıkta da görebileceğiniz üzere BinanceGoat Token Binance ile dalga geçmek üzerine kurulu bir token, daha önce bu tarz meme coinlerin çeşitli coinlerle dalga geçtiğini görmüştüm.

Örneğin, Doge Killer, Doge Coin ile ciddi anlamda dalga geçmez üzerine oluşturulmuş bir tokendi. Baktığınız zaman fiyatı Doge Coin’in 4 katı. Peki Yeni Çıkan BinanceGoat’ın bundan başka bir amacı var mı? Yatırım yapılır mı? Diğer detaylarla birlikte dilerseniz öncelikle BinanceGoat nedir? Bir bakalım.

BinanceGoat Nedir?

BinanceGoat günümüzün topluluk projelerinden birisi, 3 kişilik ekibe sahipler. Projenin amacı genel olarak insanlara kazandırmak desek yanlış olmaz, bu tokeni kullanarak kazançlarınızı katlayabilmeniz vaat ediliyor. Peki nasıl? RCZGoat sahipleri tokenlerini stake ederek kazanç sağlayabilir, ayrıca kullanıcılara bahis yapma şansı da veriyor.

Bir diğer sunulan özellik ise Farming, tokenlerınızı kullanarak daha fazla RCZGoat tokene sahip olabilirsiniz. BinanceGoat haftalık %2 oranında token yakıyor. Toplam arzın %74 kilitli, %12 pazalama, %14 ise ekibin. Haftalık yanma oranlarının oldukça kar ettiren bir durum olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla güzel bir hareket.

BinanceGoat Kazandırır mı?

RCZGoat Token Henüz bugün çıktı ve Pancake Swap‘da takas edebilirsiniz. Projenin bir meme coini olduğundan zaten bahsettiğimiz için daha fazla detaya girmeyeceğim, ancak bildiğiniz üzere son zamanlarda coinlerden çok altcoinler işlem görüyor ve yüksek kazançlar sağlıyor. Eğer kendi araştırmalarınızı yaparsanız kendi yatırım kararınızı verebilirsiniz.

Meme coinlere yatırım için bakılması gereken şey topluluklarıdır, BinanceGoat tokenın şuan Telegram grubunda 8 bine yakın bir üyesi bulunmakta. Resmi web sitelerine ise buradan ulaşabilirsiniz. Twitter hesabındaki toplam takipçi sayısı ise yaklaşık 10 bin takipçisi bulunmaktadır.

RCZGoat satın alma:

  • RCZGoat satın almak için PancakeSwap adresine yandaki bağlantıdan gidin.
  • Cüzdanınızı bağlayıp, değişim yapmak istediğiniz tokeni seçin.
  • ‘Swap’ tuşuna basarak RCZGoat satın alın.

Ayrıca PancakeSwap’dan işlem yapamazsanız buradaki contract adresini aratabilirsiniz: 0x580ed41be3ad4097BcfB495136Aa48b4322DAF2C

Resmi BinanceGoat Bağlantıları

Yukarıda bahsettiğimi gibi yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalı ve coinlere yatırımlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda yapmalısınız. Sizler için araştırma yapabileceğiniz resmi BinanceGoat kripto para biriminin sosyal medya profillerini derledik.

  • Twitter: https://twitter.com/binancegoat
  • Telegram: https://t.me/BinanceGoatchat
  • Web site: https://www.binancegoat.finance
YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer 💃 Eğitmen 👟 Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.