Bedava Netflix Premium Hesapları ve Ücretsiz Hesap Oluşturma 2021

04.09.2018
Bedava Netflix Premium Hesapları ve Ücretsiz Hesap Oluşturma 2021

Tüm film severlere merhaba, bildiğiniz üzere koronavirüs salgınından herkes evlerine kapanmış durumda. Bu süreç bir çok insanı zorluyor ancak öğrenciler için çok daha zor diyebiliriz. Dolayısıyla, evde boş durmak can sıkıcı bir hal almadan yapılması gereken bazı şeyler var. Bunlardan birisi ücretsiz Netflix hesapları ile 2021 güzel zaman geçirebileceğiniz yapımları izlemek.

Bizde bu yazımızda ücretsiz Netflix hesapları ile tekrardan karşınızdayız. Yazımıın içeriğinde neler var? İçeriğimizde ücretsiz Netflix hesapları 2021 listemizin dışında nasıl ücretsiz bir şekilde netflix hesabı alabilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz. Ayrıca, ücretsiz / bedava Netflix hesapları 2021 listemize geçmeden 3 aylık ücretsiz Spotify için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve ücretsiz olarak Spotify hesabı sahibi olabilirsiniz.

Bedava Netflix Premium Hesapları 2021

Ücretsiz Netflix hesapları listemiz 2021 itibari ile güncellenmiştir. En güncel bedava Netflix hesapları için aşağıdaki hesapları kullanabilir ve ücretsiz Netflix hesabı oluşturmak için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Netflix Hesapları 2020

[email protected]	     Ninja*Ntflx92
[email protected]	     [email protected]
[email protected]	 DONTCHANGEPASS65
[email protected]	     123456
[email protected]	     substation232
[email protected]	     cdefgahc
[email protected]	     danbrown2
[email protected]	     gatewaysTc
[email protected]	 MeOnly$1	
[email protected]	 [email protected]
[email protected]	     sophie
[email protected]	 benjamin03
[email protected]	 jm2719
[email protected]	     diecast8
[email protected]	     artshart
[email protected]	 justin14
[email protected]	     Annika1
[email protected]	 iloveelvis
[email protected]	 howaboutthat
[email protected]	     packer31

İnternette bedava film izlemek isteyen dünyada milyonlarca insan var. Ancak, Netflix ücretli bir medya akışı hizmetidir. Netflix’in aylık maliyetini karşılayamayan insanların ücretsiz Netflix hesaplarını aramasının nedeni budur. Hesaplarını başkalarıyla paylaşan kullanıcılar var, böylece hepsi Netflix’te film izleyebiliyor. Böyle bir imkana sahip değilseniz, ücretsiz Netflix hesabı oluşturmanız gerekiyor. Gelin şimdi nasıl oluşturacağınıza bakalım.

Not: Netflix, tüm yeni kullanıcılar için bir aylık ücretsiz deneme seçeneği sunuyor, ancak bunun için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Kredi kartınızı doğruladıktan sonra, bir aylık ücretsiz Netflix aboneliğine izin veriyorlar, dolayısıyla hizmeti beğenmezseniz, ücretsiz denemenizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ücretsiz Netflix Hesabı Nasıl Oluşturulur?

 1. Ücretsiz ve premium bir Netflix hesabı oluşturmak için öncelikle netflix.com adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.
 2. Orada ‘Bir ay ücretsiz katıl’ seçeneğini göreceksiniz; Sadece bir aylık ücretsiz deneme sürümünü oluşturmak için, ücretsiz deneme sürümün işaretleyerek devam edin.
 3. Ücretsiz Netflix hesap üyeliğini başlatarak kayıt olduğunuzda, sizi üç plandan birini seçebileceğiniz planlar sayfasına yönlendirir.
 4. Planınızı seçtikten sonra, “Devam” a tıklayın ve ardından size e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz için bir sayfaya yönlendirecek.
 5. Bilgileri doldurun ve ‘Üyeliğimi Başlatın’a tıklayın. Bu kadar.

Bir ay boyunca Netflix’i ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin sona erdiği bir aydan sonra, ücretsiz deneme süresi boyunca seçtiğiniz Netflix aylık planına bağlı olarak ücretlendirileceksiniz . Premium hesaba devam etmek istiyorsanız, Netflix’de seçtiğiniz plan ücretini karşılayarak devam edebilirsiniz.

Netflix Hesabımı Nasıl İptal Edebilirim?

Netflix’in ücretsiz deneme hesabından memnun kalmadıysanız aboneliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz ve kredi kartınızdan para kesilmez. Deneme süreniz bitmeden Netflix’i iptal etmek için yapmanız gereken şeyleri sıraladık.

 1. Netflix.com adresine gidin ve hesabınızla oturum açın.
 2. Şimdi Profil sayfanıza girin.
 3. Açılır menüye tıklayın ve hesabınızı seçin.
 4. “Üyelik ve Faturalandırma” altında sadece “ Üyelik İptal ” seçeneğini seçiniz ve işlem bu kadar.

Bitti, Netflix aboneliğini başarıyla iptal ettiniz.

Netflix’i bir aydan fazla ücretsiz olarak kullanmak isterseniz, ücretsiz Netflix hesapları ve şifrelerinin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bu ücretsiz Netflix hesapları kayıtlı kullanıcılar tarafından paylaşılıyor, ancak diğer kullanıcılar parola ve e-postaları değiştirdiğinden hızlı olmanız gerekiyor.

Aşağıdaki hesapların lütfen şifresini değiştirmeyin, bu hesapların kart bilgileri bize ait olduğundan e-posta adresini değiştirseniz bile geri alabiliyoruz. Ayrıca bu hesapları herkes faydalansın diye paylaşıyoruz. Geçmişte birkaç kez oldu, bu yüzden tekrar etmemenizi rica ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR
 1. Leyla dedi ki:

  bedava netflix hesapları alabilir miyim