Bedava Bitcoin 2022 – Bedava Bitcoin Kazan

Bedava Bitcoin 2022 – Bedava Bitcoin Kazan

Bedava Bitcoin kazanmak konusunda iddialı mısın? Bedava Bitcoin kazanmak günümüz şartlarıyla imkansız değil hatta en kolay sahip olacağınız şeylerin neredeyse başında yer alıyor. Kazanacağınız Bitcoin’lerle neler yapabileceğinizin sınırı yok. Artık bir çok site kripto para birimleri ile yapılan ödemeleri kabul ediyor.

Ancak bu kazanacağınız bedava Bitcoin’leri kullanmak veya biriktirmek için bir cüzdana ihtiyacınız var. Her şeyden önce bir önceki Bedava Bitcoin yazımda da bahsettiğim gibi Coinbase sitesi en güvenli Bitcoin cüzdanıdır oraya üye olarak Bitcoin’lerinizi biriktirebilirsiniz.

Dilerseniz‚ yazımızın kısa bir açıklaması ile en fazla bedava Bitcoin kazandıran sitelerin listesine geçelim. Aşağıda toplam 3 siteden bahsettim bu 3 site sürekli benim kullandığım Bitcoin kazandırma sitesidir. Ancak herşeye rağman daha fazla site istiyorsanız diğer yukarıda link eklediğim ve aşağıya da ekleyeceğim yazımıza gidebilirsiniz.

Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler 2022

2022 yılında Bitcoin kazanmak veya mining biraz daha zor, kripto paraların yükselişinden kaynaklı daha düşük kazançlar sağlıyorsunuz. Ancak, biz bu içeriğimizde sizlere çok kazandıracak bedava Bitcoin sitelerinden bahsedeceğiz. Bedava Bitcoin listemizi çeşitli tutmadık, bunun nedeni en yüksek kazanç sağlayan siteleri eklememiz.

1. Freebitco.in

Freebitco.in dünyanın en fazla ve en güvenilir Bitcoin kazanma platformudur. Popülerliği nedeniyle yıllardır Bitcoin kazandırıyor sitede hiçbir reklam ve zorbalık bulundurmaması nedeni ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Ayrıca 30K satoshi (0.0003 BTC) gibi bir çekim miktarı ile ödemelerinizi alabiliyorsunuz. Ayrıca bu ödemeler 12 saat içerisinde yapılıyor dilerseniz anında çekim ile anında da kazanabilirsiniz.

Bir diğer konu sitenin referans özelliği referanslarınız ile bir kaç gün içinde ödeme alt seviyesine (30K satoshi) ulaşmanız mümkün. En önemli özelliklerinden bir diğeri ise şudur‚ piyango biletleri ve çoklu BTC. Bu iki özelliği Bitcoin’lerinizi anında binlerce katına arttırmanızı sağlar.

2. Cointiply.com

Cointiply çoklu Bitcoin kazandırmak konusunda bir şampiyon. Bu sitede yapılan çekilişler ve bedava Bitcoin’ler şuana kadar eşi benzeri görülmemiş derecede. Tabii bu siteyi listemize eklememizin nede anında bedava Bitcoin talep edip siteden çıkmanız. Yani bir önceki site ile toplan 30 saniye için 2. kez Bitcoin kazanmış oluyorsunuz.

Dahası referanslar, referansların sisteme yaptığı tüm yatırımların size belli bir yüzdesi gelir. %50’ye kadar komisyon almanız mümkün. Ayrıca, para çekme limiti 0,002 BTC ancak eğer hali hazırda Bitcoin’leriniz varsa sisteme yatırıp toplam Bitcoin’inizi 0,002’ye tamamlayıp çekebilirsiniz.

3. Cryptotab.net

CryptoTab dünyada Bitcoin’in arama motoru ile kazanılmasında öncü bir site. Bu site ile Google Chorme arama motorunu kullanarak Bitcoin kazanabilirsiniz. Aağıdaki bağlantıdan verilen kurulum dosyasını indirin kurun ve kullanarak kazanmaya başlayın. Tabi sadece siz değil arkadaşlarınızda sizin bağlantınızı kullanarak indirirse onlardan da belli bir komisyon alabilirsiniz.

Gelelim sitenin en büyük özelliklerine, 1. yukarıdaki siteler ile beraber kullanarak daha fazla Bitcoin kazanmak mümkün. 2. ise ödeme miktarı piyasadaki en düşün miktardır, yaklaşık 1K satoshi anında çekilebilir ve bunun maksimum süresi 6 saat’tir.

Bedava Bitcoin kazandıran siteler 2022 yılı düzenlemesiyle güncellenmiştir. Listemizdeki siteler sorunsuz çalışmaktadır. Bedava Bitcoin kazanmak ile ilgili sorularınızı yorumlarda belirterek yardım talep edebilir ve diğer okurlarımızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.