29 Ekim Atıf Niteliğinde Cumhuriyet Bayramı Mesajları 2021

28.10.2018
29 Ekim Atıf Niteliğinde Cumhuriyet Bayramı Mesajları 2021

Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet yönetimi ilan edilmesi şerefine, her yıl 29 Ekim günü Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve diğer ülkelerdeki yurttaşlarımız tarafından kutlanan bir millî bayramdır. Cumhuriyet Bayramı’nın kutlandığı ülkelerde 28 Ekim öğleden sonra ve 29 Ekim tam gün olmak üzere bir buçuk gün resmî tatildir.

Bizde sizlere bu bayramı ailenizle, arkadaşlarınızla, eşlerinizle, dostlarınızla, ve arkadaşlarınızla hep beraber kutlamanız için birbirinizle gönderebileceğiniz Cumhuriyet bayramı sözleri listesi derledik. Bu sözleri WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde kullanarak Cumhuriyet bayramını kutlayabilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramı Sözleri 2021

Türkiye Cumhuriyeti, 98. yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmesi için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Blog Aracı okurları olarak 29 Ekim, Cumhuriyetimizin 98. Yılı kutlu olsun…

Cumhuriyet, fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti… 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Ey yükselen yeni nesil! istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Cumhuriyet Bir ülkenin Damarıdır… 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fɑkɑt Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı, Türk topluluğudur. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene!

Cumhuriyet Demokratik bir ülkenin Bozulmaz Simgesidir… Ne mutlu Türküm diyene!

Cumhuriyet, düşüncesi hür, anlayışı hür, vicdanı hür nesiller ister. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Cumhuriyet, düşüncesi hür, anlayışı hür, vicdanı hür nesiller ister. 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun!

Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi Cumhuriyettir. 29 Ekim, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet, fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. 29 Ekim, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…

Türk milletinin karakteri yüksektir, Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir, Ne mutlu Türküm diyene!

Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun  birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği manevi günlerdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Cumhuriyet Bayramı sözleri 2021 listemizin sonuna geldik. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyetimiz ilelebet bayrağını dalgalandırmayı sürdürecektir. Tüm herkesin Cuhuriyet bayramını kutluyoruz. Daha fazla bu tarz güzel sözler için yandaki bağlantıya tıklayabilir ve aktüel içerikler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.